Tworzenie Stron Internetowych

Internet / Tworzenie stron www

81-814 Gdynia, Pomorska 14

81-814GdyniaPomorska 14Pomorskie600677111

600 677... 111więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

4

 


Ocena: 6.0

Łukasz Grubba

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony uprzejmością, profesjonalizmem oraz jakością wykonanych usług :) Udało się wykonać wszystko według moich oczekiwań, na dodatek bardzo szybko i w rozsądnej cenie :)

1

6

6
Andrzej Komisarz

Pan inż. inf. Paweł Szóstakowski opracował projekt strony internetowej Pracowni Projektowej pod adresem www.projektyinstalacjiwieliczka.pl. Strona internetowa spełniła oczekiwania i została wykonana zgodnie z przekazanymi wytycznymi. Jakość strony spełnia najwyższe standardy techniczne oraz aktualne trendy, co potwierdza zewnętrzny audyt.

1

6

6
Mariusz Labuda

Nie pierwszy raz zlecałem do wykonania stronę WWW, ale pierwszy raz spotkałem się z tak wysokim poziomem współpracy i jakością wykonania. Panie i Panowie ze studia zatroszczyli się o każdy szczegół i zrealizowali stronę, która znacznie przewyższa jakością strony mojej konkurencji. Strona jest bardzo szybka, wygodna, a wygląd powoduje efekt WOW! Skuteczność w stosunku do mojej starej strony jest znacznie poprawiona, mam dwa razy więcej konwersji, a współczynnik odrzuceń zmalał prawie trzykrotnie.

1

6

6
Adrian Wandtke

Bez obsuwy, porządnie stworzony sklep internetowy, jestem w pełni zadowolony i rekomenduję usługi tej firmy z ręką na sercu!

1

6

6
Alicja Wróblewska

Profesjonalne podejście do tematu, świetny kontakt na każdym etapie prac, pełen sukces w zrealizowaniu mojej, nie łatwej koncepcji strony www. Polecam zdecydowanie!

1

6

6
Marcin Thiel

Firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie, pełny profesjonalizm ! Bardzo dobry kontakt mailowy, informowanie klienta na bieżąco co do przeprowadzanych pracna stronie www ! Krótkie terminy realizacji! Polecam Pawła Szóstakowskiego i jego firme!!

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Internet - Gdynia


Gdynia

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty