Centrum Pracy 24 Klaudia Kowol

Biznes / Pośrednictwo pracy

44-100 Gliwice, Bohaterów Getta Warszawskiego 1/2

44-100GliwiceBohaterów Getta Warszawskiego 1/2Śląskie322353172

32 235... 31 72więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Ocena: 6.0

Dominika

Byłam od nich w pracy przez wakacje i mam zamiar wyjechać ponownie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z organizacji jak i z warunków pracy. Agencja jak najbardziej warta polecenia.

1

6

6
Wiolka

Agencja jest jak najbardziej godna polecenia. Wszystko legalnie, na umowie i co najważniejsze zgodnie z ta umowa. Do pracy wyjechałam ja i moja siostra. Jak najbardziej warto bo pieniądze są bardzo dobre a same wybierałyśmy osobę do opieki. Czasami aż ciężko wyjeżdżać do domu na urlop, bo się tęskni za podopiecznym.

1

6

6
Igasoszowska

Jedna z lepszych tego typu firm, zarówno ze względu na wynagrodzenie, jak i ilość ofert pracy. Warto zdecydować się na współpracę z nimi, są godni polecenia, mają bardzo miłą pomocą obsługę w biurze.

1

6

6
a. malinowska

Bardzo szybko znalazłam dzięki ich pomocy prace, a zależało mi na szybki wyjeździe. Zleceń mają dużo, plusem jest to, że można wybrać podopiecznego, zawsze szczegółowo informują o warunkach. Stawki są bardzo dobre, jedne z lepszych na rynku. Polecam tą firmę.

1

6

6
teresamalec

Współpracuje z nimi od 3 lat i jestem bardzo zadowolona z pracy. Zarobki są dobre, mam ubezpieczenie, praca jest legalna. Można wybrać sobie rodzinę do której się jedzie, firma informuje jakie warunki zastaniemy na miejscu. Praca ciężka, ale dobrze płatna, centrum pracy24 można zaufać.

1

6

6
Hona

Jeżeli jesteście zainteresowani legalną pracą w Niemczech, zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą. Mają wysokie stawki, wynagrodzenia zawsze otrzymuję na czas, dbają o pracowników. Warunki współpracy są jasne, bardzo szybko organizują pracę. Jedynym warunkiem jest znajomość j. niemieckiego.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Biznes - Gliwice


Gliwice

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty