Partnerstwo strategiczne

Czym jest Partnerstwo strategiczne Firmy.net?

Jeśli prowadzisz portal o tematyce biznesowej, finansowej albo po prostu chcesz wzbogacić swój serwis o rzetelny branżowy katalog firm i dodatkowo zarabiać
– zostań Partnerem Strategicznym Firmy.net.

Dlaczego warto zostać Partnerem Strategicznym Firmy.net?

1.

Zarabiasz 4,50 zł (netto) za każdego nowego użytkownika Twojego serwisu, który założy darmowe konto w portalu Firmy.net!

2.

Wzbogacasz swój portal o nowe funkcjonalności, prezentując najnowocześniejszy katalog biznesowy z 242 805 firmami w 1480 branżach.

3.

Skrojony na miarę, bogaty w unikalne treści katalog firm, pozwoli Twojemu serwisowi na radykalne zwiększenie ruchu i lepszą obecność w najpopularniejszych wyszukiwarkach.

4.

Dajesz swoim użytkownikom pełną informację o firmach z wybranej branży.

W jaki sposób zostać Partnerem Strategicznym Firmy.net?

Każdy Partner Strategiczny Firmy.net otrzymuje indywidualną propozycję korzystania z katalogu Firmy.net. Żeby podjąć współpracę z portalem jako Partner Strategiczny Firmy.net, wystarczy, że wypełnisz formularz poniżej. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Twoje zgłoszenie

Posiadane bazy mailingowe:

Jestem zainteresowany:

 

Partnerzy strategiczni:

#www.nieruchomosci-online.pl/firmy #www.autoteam.pl/firmy/ #www.planmiasta.info/firmy/ #firmy.forumzdrowia.pl #www.furious.pl/firmy/ #prawnik-online.eu/firmy/ #firmy.eszukam.pl #www.wakacjeipodroze.pl/baza-firm #firmy.forumsamochodowe.com #jak-budowac.pl/baza-firm/ #poznajkraj.pl/firmy/ #infogratka.com.pl/firmy/ #www.nowybiznes.eu/firmy/ #firmy.tipy.pl #fotodom24.pl/katalog-firm/branze-lista #firmy.infor.pl #firmy.ipo.pl #firmy.infor.pl #www.iwoman.pl/uroda/firmy/ #dobrakuchnia.com/katalog/ #firmy.rolnicy.com

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty