Twój Dom Marek Mularczyk

Nieruchomości / Biura nieruchomości

31-504 Kraków, Kalwaryjska 69/9

31-504KrakówKalwaryjska 69/9Małopolskie515822177

515 822... 177więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

3

 


Ocena: 6.0

Bożena

Polecam usługi biura nieruchomości Twój Dom - Marek Mularczyk. Zakup mieszkania to ważna decyzja, która wiąże nas na parę lat, dlatego każdy chciałby wybrać najlepszą ofertę dla siebie. Współpraca z Panem Markiem - dla mnie jako kupującej - była wzorowa: zawsze dostępny pod telefonem służył dobrymi radami. Polecony przez Pana Marka doradca finansowy dostosował kredyt do moich potrzeb, odpowiadając na każde pytanie. Dzięki doświadczeniu Pana Marka transakcja przebiegła sprawnie i fachowo.

1

6

6
Marta i Paweł

W 100 % polecamy Pana Marka Mularczyka cała transakcję załatwił szybko i sprawnie my nie musieliśmy zajmować się niczym. I w porównaniu do innych firm nie pobiera dużej prowizji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług

1

6

6
Paulina

Zdecydowanie polecam usługi Pana Marka Mularczyka. Zna się dobrze na tym co robi, wszystkiego dokładnie pilnuje, podpowiada co i jak trzeba przeprowadzić. Nie ma problemu z kontaktem telefonicznym czy mailowym, a także na umówieniem się na spotkanie.

1

6

6
Robert

Z przyjemnością mogę zarekomendować biuro Twój Dom Marek Mularczyk. Pan Marek z pełnym profesjonalizmem przeprowadził całą transakcję. Pomimo czynników komplikujących proces zakupu (mieszkanie było zadłużone) sprawnie doprowadził transakcję do końca, wykazując przy tym ogromne zaangażowanie. Jako kupujący jestem w pełni zadowolony, szczerze polecam.

1

6

6
Grzegorz Wydra

Mam przyjemność rekomendować Biuro Pana Marka. Polecam je ze względu na relatywnie niskie koszty, olbrzymią wiedzę merytoryczną jak i praktyczną oraz szerokie kontakty ułatwiające przeprowadzenie transakcji.

1

6

6
Bożena Jaśkiewicz

Super współpraca z panem Markiem Mularczykiem przy sprzedaży mieszkania, wszystko załatwione sprawnie, szybko, profesjonalnie, pomoc od samego początku do końca. Polecam.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Nieruchomości - Kraków


Kraków

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty