Klinika Stresu

Kursy i szkolenia / Szkolenia profesjonalne

80-335 Gdańsk, Sztormowa 9

80-335GdańskSztormowa 9Pomorskie691355400

691 355... 400więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

1

 


Mindfulness

Usługa w kategorii: psychoedukacja

Cena: do uzgodnienia

Określenie MINDFULNESS tłumaczone w języku polskim jako UWAŻNOŚĆ wywodzi się od angielskiego przymiotnika mindful – uważający, troskliwy, dbały, świadomy.
Jon Kabat-Zinn określa uważność jako szczególny rodzaj uwagi: świadomej, nieosądzającej i skierowanej na bieżącą chwilę.
Mówiąc najprościej, uważność to świadomość każdej chwili. Pielęgnuje się ją przez celową koncentrację na rzeczach, nad którymi zwykle się nie zastanawiamy. Jest to systematyczny rozwój nowych rodzajów kontroli i mądrości w naszym życiu, oparty na naszych wewnętrznych zdolnościach relaksacji, skupiania uwagi, świadomości i percepcji.
Jon Kabat-Zinn, „Życie Piękna Katastrofa”

UWAŻNOŚĆ jest sposobem uczenia się bezpośredniego kontaktu ze wszystkim, co pojawia się w naszym życiu, brania odpowiedzialności za własne życie, dbania o siebie poprzez świadomą i systematyczną pracę ze stresem, bólem, chorobą oraz wyzwaniami codziennego życia. Dzięki zwiększaniu świadomości funkcjonowania ciała, umysłu i pojawiających się emocji odzyskujemy poczucie stabilności i wewnętrzną harmonię.
Stosowanie metody mindfulness w każdej bieżącej chwili, czyli prowadzenie uważnego życia, daje wiele korzyści. Poprzez bycie obecnym, świadomym każdego momentu, zwiększamy umiejętności radzenia sobie w stresujących czy trudnych sytuacjach. Jednocześnie uczymy się poznawać objawy psychosomatyczne spowodowane stresem. Potrafimy świadomie stosować relaks, rozluźnienie ciała i uspokojenie umysłu. Lepiej radzimy sobie z trudnymi emocjami. W rezultacie wzmacniamy poczucie własnej wartości oraz pewności siebie, a także pobudzamy kreatywność i autoekspresję. Jesteśmy bardziej efektywni i zmotywowani do działania. Odzyskujemy poczucie siły i wewnętrznej mocy, którą każdy z nas posiada.

Korzyści: Czego uczymy się praktykując Mindfulness? • konstruktywnego radzenia sobie z problemami • procesu aktywnego skupiania uwagi • aktywnego doświadczania rzeczywistości • doświadczania poczucia własnej skuteczności, aktywnej postawy


Jak zamówić: Klinika Stresu w Gdańsku

Usługi


Zmień branżę

Kursy i szkolenia - Gdańsk


Gdańsk

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty