Landforma Architektura Krajobrazu i Miejski Design

Usługi ogrodnicze / Projektowanie ogrodów

54-616 Wrocław, Kunickiego 33/6

54-616WrocławKunickiego 33/6Dolnośląskie664956593

664 956... 593więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

1

 


Projektowanie i realizacja terenów zieleni

Usługa w kategorii: Projekty architektoniczne

Cena: do uzgodnienia

Usługa projektowania terenów wokół budynków komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej zawiera przygotowanie projektu zagospodarowania terenu ze szczególnym uwzględnieniem projektu prac ziemnych, projektu prac budowlanych związanych z małą architekturą, projektu nasadzeń oraz projektu wykonawczego). Każdy projekt poprzedzony jest wizją w terenie, inwentaryzacją, a następnie koncepcją uzupełnioną o wizualizacje. Do projektu dołączany jest kosztorys, harmonogram prac oraz szczegółowe informacje na temat zastosowanych materiałów i wyposażenia (specyfikacje). Dzięki współpracy z geodetami, architektami, branżystami i designerami projekt może być rozszerzony o elementy architektoniczne, projekty aranżacji wnętrz a także projekty wyposażenia identyfikującego firmę. Każdy projekt może być zrealizowany przez nas lub firmy wykonawcze, z którymi współpracujemy. Materiały przez nas zastosowane są najwyższej jakości a rośliny sprowadzamy z najlepszych szkółek w kraju i za granicą.

Korzyści: Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu zieleni wokół obiektów komercyjnych i osiedli mieszkaniowych. Współpracujemy z geodetami, architektami, branżystami i artystami co pozwala na kompleksową obsługę inwestycji. Działamy szybko i solidnie.


Gwarancja: Zamawiając naszą usługę gwarantujemy szybką realizację, zgodną z założeniami sztuki budowlanej i ogrodowej oraz najwyższej jakości materiały. Podążamy za światowymi trendami a pasja projektowania skutkuje niepowtarzalnymi rozwiązaniami.


Jak zamówić: Aby zamówić projekt lub realizację można się skontaktować telefonicznie lub mailowo. Pierwsze spotkanie w biurze lub na miejscu inwestycji jest niezobowiązujące. Karolina Michalak, tel.kom. 664 956 593, e-mail: info@landforma.pl

Usługi


Zmień branżę

Usługi ogrodnicze - Wrocław


Wrocław

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty