Lean Enterprise Institute Polska Sp. z o.o.
Biznes / Doradztwo i konsulting
54-424 Wrocław, Muchoborska 18
54-424WrocławMuchoborska 18Dolnośląskie71798573371 798... 57 33więcej
Twoja wiadomość została wysłana.
Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.
Ok
Ciągły przepływ w gniazdach i liniach produkcyjnych – redukcja zapasów
Usługa w kategorii: Warsztaty szkolenia
1300,00 zł
Produkcja w ciągłym przepływie to taka organizacja produkcji w gniazdach i na liniach produkcyjnych, w której części/produkty po jednej sztuce są przetwarzane i przekazywane bezpośrednio z jednego stanowiska na drugie. Jest to najbardziej efektywna metoda przetwarzania materiałów w gotowe produkty. Dzięki wprowadzeniu ciągłego przepływu uzyskuje się wysoką wydajność i jakość, najkrótszy możliwy produkcyjny czas realizacji oraz osiąga się niezwykle dużą elastyczność w realizacji zamówień.
Więcej informacji na :http://lean.org.pl/lang/pl/szkolenia
Korzyści: KORZYŚCI DLA UCZESTNIKA - Umiejętność analizowania pracy operatorów linii i gniazd produkcyjnych. - Umiejętność ustalania stopnia obciążenia pracą operatorów i maszyn względem wymaganego tempa produkcji. - Umiejętność równoważenia pracy.
Sposób wykonania: Warsztat organizowany na terenie firmy produkcyjnej.
Termin wykonania: 28.02.2019 Diehl Controls, Namysłów 14.05.2019 Autoliv, Oława 9.10.2019 AAM, Świdnica 26.11.2019 Harris Calorific , Dzierżoniów
Jak zamówić: Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie www.lean.org.pl. Jeśli chcesz otrzymać formularz drogą mailową zadzwoń pod numer 506 785 310.
Nazwa zdjęcia