Periogabinet Pod Okiem Specjalisty

Medycyna i zdrowie / Lekarze specjaliści i gabinety

00-367 Warszawa, Kopernika 6 lok. 6

00-367WarszawaKopernika 6 lok. 6Mazowieckie228261990

22 826... 19 90więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Periogabinet

Usługa w kategorii: Gabinety lekarskie

Cena: do uzgodnienia

Periogabinet to wyjątkowy gabinet stomatologiczny. Stworzyliśmy miejsce, które łączy profesjonalizm kliniki stomatologicznej i przyjazną atmosferę gabinetu lekarza - przyjaciela rodziny. Nasza filozofia ma dwa filary: pierwszym jest komfort i satysfakcja naszych Pacjentów, drugim: profesjonalizm i skuteczność leczenia.

Realizujemy ją poprzez unikalny proces leczenia, zaczynając zawsze od dokładnej diagnostyki, której efektem jest plan leczenia, obejmujący wszystkie alternatywne rozwiązania wraz z kosztami. Jest on omawiany i uzgadniany każdorazowo z Pacjentem, tak aby wiedział, co mu jest oraz co możemy zrobić, żeby go wyleczyć.

Wyleczenie z natomiast możliwe jest dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doskonałemu - na poziomie kliniki - wyposażeniu gabinetu oraz sieci sprawdzonych specjalistów na stałe współpracujących z naszym gabinetem.

Nasz zespół tworzą lekarze różnych specjalności stomatologicznych, którzy są w stanie zdiagnozować wiele chorób w jamie ustnej i ewentualnie

Zasięg: Zobacz również Rejestracja Programy i promocje Kalkulator zabiegów O gabinecie Zakres zabiegów w Periogabinecie Periogabinet oferuje bogaty zakres zabiegów i opiekę lekarzy specjalistów. Profilaktyka Stomatologia za

Usługi


Zmień branżę

Medycyna i zdrowie - Warszawa


Warszawa

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty