Elwira Świder Gabinet Rehabilitacji i Masażu Leczniczego FizjoS

Medycyna i zdrowie / Lekarze specjaliści i gabinety

38-300 Gorlice, Węgierska 5

38-300GorliceWęgierska 5Małopolskie665570394

665 570... 394więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


wyciąg lędźwiowy i szyjny

Usługa w kategorii: Rehabilitacja

Cena: do uzgodnienia

Pacjent leży na stole rehabilitacyjnym w wygodnej, bez bólowej pozycji. za pomocą specjalnego urządzenia , do którego zostaje podpięty następuje mechaniczne odciągnięcie od siebie trzonów kręgowych.
Zabiegi te polecane są pacjentom u których występują objawy neurologiczne, czy osobom narzekającym na bóle szyi, nóg, ramion pleców, bóle migrenowe, drętwienie nóg i dłoni, szumy w uszach, trzeszczenie w stawach, rwa kulszowa, promieniujący ból kończyn co może wskazywać na degeneracje lub uszkodzenie dysku.

Korzyści: Zabiegi trakcji polepszają sprawność statodynamiczną kręgosłupa dzięki rozluźnieniu napiętych mięśni , rozszerzeniu przestrzeni i otworów międzykręgowych. Dzięki temu zmniejsza się ucisk podrażniający zakończenia nerwowe i zwiększa się krążenie w obszar


Sposób wykonania: Gabinet, ul.Węgierska 5, dom Pacjenta


Zasięg: Gorlice i okolice


Termin wykonania: 10-20 sesji ( czasem mniej), czas i siła dobierane do pacjenta i okolicy ( lędźwie, szyja)


Jak zamówić: tel 665570394

Usługi


Zmień branżę

Medycyna i zdrowie - Gorlice


Gorlice

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty