Osteopatia i Fizjoterapia Piotr Kucharuk

Lekarze specjaliści i gabinety / Lekarze fizjoterapeuci

21-500 Biała Podlaska, Reformacka 5

21-500Biała PodlaskaReformacka 5Lubelskie607434658

607 434... 658więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Fizjoterapia

Usługa w kategorii: Lekarze fizjoterapeuci

Cena: do uzgodnienia

Fizjoterapeuta to specjalista zajmujący się terapią i rehabilitacją ruchową. Jego głównym celem jest przywrócenie pełnej sprawności i zdrowia pacjentów poprzez różnorodne metody terapeutyczne.

Fizjoterapeuta przeprowadza dokładną diagnozę pacjenta, analizując jego historię medyczną oraz oceniając zakres ruchu, siłę mięśniową i inne czynniki związane z funkcjonalnością ciała. Na podstawie tych informacji tworzy spersonalizowany plan terapeutyczny.

Metody stosowane przez fizjoterapeutę obejmują różnorodne techniki manualne, takie jak masaż, mobilizacje stawów, manipulacje tkanek miękkich, rozciąganie oraz ćwiczenia terapeutyczne. Wykorzystuje także urządzenia i narzędzia wspomagające rehabilitację, takie jak elektrostymulacja, ultradźwięki czy laseroterapia.

Fizjoterapeuta pracuje zarówno z pacjentami z urazami i schorzeniami układu mięśniowo-szkieletowego, jak i osobami z zaburzeniami neurologicznymi, oddechowymi czy kardiologicznymi. Pomaga w redukcji bólu, poprawie zakresu ruchu, zwiększeniu siły mięśniowej oraz przywróceniu równowagi i koordynacji.

Dodatkowo, fizjoterapeuta edukuje pacjentów na temat zdrowego stylu życia, prawidłowej postawy ciała oraz wykonywania odpowiednich ćwiczeń i samopomocy w celu utrzymania zdrowia i zapobiegania nawrotom schorzeń.

Współpraca z fizjoterapeutą jest oparta na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, uwzględniając jego potrzeby, cele terapeutyczne oraz specyfikę schorzeń. Dzięki profesjonalizmowi, wiedzy i doświadczeniu, fizjoterapeuta wspiera pacjentów w powrocie do pełnej sprawności ruchowej i poprawy jakości życia.

Korzyści: Poprawa stanu zdrowia i naszego funkcjonowania

Usługi


Zmień branżę

Lekarze specjaliści i gabinety - Biała Podlaska


Biała Podlaska

 

Zmień miejscowość

  • Kraśnik
  • Hrubieszów
  • Biłgoraj
  • Świdnik
  • Łęczna
  • Tomaszów Lubelski
  • Janów Lubelski
Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty