Bhealthy Dietetyk Hubert Wojarski

Medycyna i zdrowie / Zdrowie i profilaktyka

25-636 Kielce, Kaznowskiego 5/66

25-636KielceKaznowskiego 5/66Świętokrzyskie505418385

505 418... 385więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

2

 


Dieta w chorobie

Usługa w kategorii: Dietetycy

Cena: do uzgodnienia

Dieta w chorobie

Lekarz prowadzący pacjenta może zalecić kontakt z dietetykiem w celu przygotowania odpowiednio dopasowanego planu żywieniowego. Osobiście także możesz wyjść z inicjatywą wprowadzenia diety wspomagającej leczenie choroby. Mając na uwadze stan zdrowia pacjenta jako dietetyk specjalizujący się w chorobach dietozależnych układam plan, który oprócz polepszenia stanu zdrowia zapewnia możliwie największy komfort trzymania się zaleceń. Zależnie od występującej jednostki chorobowej (lub kilku jednostek chorobowych) można spodziewać się różnych rezultatów nawet pod względem polepszenia wyglądu sylwetki. Mimo to podczas współpracy z osobami chorymi skupiam się w głównej mierze na zdrowiu, wygląd zewnętrzny w tym przypadku stawiam w drugim planie. Osoby borykające się z problemami zdrowotnymi, z którymi miałem przyjemność współpracować do tej pory, mają lepsze samopoczucie, czują się komfortowo w swoim ciele, ale przede wszystkim polepszyły stan swojego zdrowia, co pokazują wyniki badań. Część z nich sama potrafi się teraz sobą zaopiekować pod względem żywienia. Pozostali są ze mną w stałym kontakcie.

Jak przebiega współpraca?


  • Po dokonaniu zakupu wyślę do Ciebie wywiad żywieniowy drogą mailową i poproszę o wysłanie aktualnych wyników badań.

  • Uzupełnienie i odesłanie wywiadu oraz przesłanie aktualnych wyników badań jest niezbędne do przygotowania przeze mnie planu dietetycznego w przypadku występowania chorób dietozależnych. W ten sposób spersonalizuję rozpiskę do Twoich preferencji, możliwości, celu oraz stanu zdrowia

  • Po otrzymaniu uzupełnionego wywiadu żywieniowego oraz aktualnych wyników badań potwierdzę ich odbiór e-mailem. W razie dodatkowych pytań przed przygotowaniem planu działania będę kontaktował się drogą mailową.

  • Po trzech dniach roboczych od otrzymania uzupełnionego wywiadu żywieniowego i aktualnych wyników badań lub po doprecyzowaniu informacji via e-mail wyślę do Ciebie przygotowany plan dietetyczny w skład którego wchodzą:
1. Jadłospis (na każdy dzień) na 4 tygodnie, dostosowany do Ciebie według zaleceń w danej jednostce chorobowej. Jadłospis odświeżany w zależności od długości wykupionej współpracy,
2. Autorskie przepisy dołączone do każdego posiłku, które zostaną przeze mnie precyzyjnie dobrane w celu dopasowania ich do danej jednostki chorobowej,
3. Lista zakupów na każdy tydzień,
4. Materiał edukacyjny w postaci zaleceń związanych z nawadnianiem, niezbędną suplementacją i informacje dotyczące przygotowanego planu dietetycznego. W przypadku występowania chorobu dietozależnej szczególnie skupiam się na edukacji pacjenta.

  • Dodatkowo wraz z podjęciem decyzji o współpracy ze mną gwarantuję Ci stały kontakt, wsparcie i motywację przez cały okres trwania współpracy.

Sprawdź ofertę już teraz na https://bhealthydietetyk.pl/dieta-w-chorobie

Korzyści: Indywidualnie przygotowany plan żywieniowy. Dopasowany do stanu zdrowia. Robi to doświadczony dietetyk.


Termin wykonania: 3 dni robocze od odesłania wywiadu.

Usługi

  • Uroda i zdrowie
  • Gabinety lekarskie
  • Dietetycy (2)

Zmień branżę

Medycyna i zdrowie - Kielce


Kielce

 

Zmień miejscowość

Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty