CERTIOS

Kursy i szkolenia / Szkolenia profesjonalne

31-406 Kraków, al. 29 listopada 101

31-406Krakówal. 29 listopada 101Małopolskie123454745

12 345... 47 45więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

4

 


Ocena: 5.9

Mateusz

Pod koniec marca wziąłem udział w szkoleniu KIEROWNIK JAKOŚCI I AUDYTOR WEWNĘTRZNY SYSTEMU ISO. Szkolenie prowadzone było przez dwie doświadczone Panie ( Jedna się "uczyła" - ale profesjonalizm aż kipiał ), atmosfera była bardzo przyjemna, możliwość zadawania pytań w trakcie i odpowiedzi poparte doświadczeniem - na duży plus. Polecam szczerze! Catering też cacy :)

1

6

6
sebastian

Miałem przyjemność uczestnictwa w szkoleniu na Pełnomocnika i Audytora zintegrowanego systemu ISO. Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, luźna atmosfera , możliwość zadawania pytań do prowadzącego. Pani prowadząca szkolenie pełen profesjonalizm, Gorąco polecam,

1

6

6
Małgosia

CERTIOS przeprowadza profesjonalne szkolenia, pieniądze te są dobrze zainwestowane. Pracuję w laboratorium i brałam udział w szkoleniu odnośnie kierownika jakości w laboratorium, dzięki czemu dzisiaj obejmuje stanowisko kierownicze. W CERTIOS skupiają się na dokładnym przekazaniu wiedzy oraz zrozumieniu jej przez uczestnika. Pełen profesjonalizm, polecam!

1

6

6
Majka

Ostatnio miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu ISO 17025, z czego jestem bardzo zadowolona. Zostałam bardzo miło zaskoczona tak profesjonalnym podejściem do tematu. Wszystko zostało dokładnie omówione i przedstawione na przykładach. Przekazano nam wszystkie najważniejsze informacje, a prowadzący cierpliwie odpowiadał na każde pytania. Całe szkolenie było bardzo ciekawie przeprowadzone. Serdecznie polecam!

1

6

6Pokaż oceny
  • Obsługa:
  • Lokalizacja:
  • Serwis i usługi:
  • Promocje i rabaty:
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
Anna

CERTIOS oferuje szkolenia przeprowadzone w atmosferze sprzyjającej przyswajaniu wiedzy, każde pytanie zostało obszernie i klarownie wyjaśnione. Szkolenie jest warte swojej ceny. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z ich usług. Polecam!

1

6

6
Jan

Firma rzetelnie podchodząca do klienta. Szkolenie w którym uczestniczyłem naprawdę na wysokim poziomie. Temat omówiony w najmniejszych szczegółach, dla mających wątpliwości obszerne odpowiedzi prowadzącego szkolenie. W przerwie poczęstunek. Polecam

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Kursy i szkolenia - Kraków


Kraków

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty