AutoCrew FranceAutoService

Usługi motoryzacyjne / Stacje obsługi i serwis samochodowy

58-100 Świdnica, Westerplatte 55b

58-100ŚwidnicaWesterplatte 55bDolnośląskie746626082

74 662... 60 82więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

2

 


Ocena: 5.6

Kowalski Ireneusz

Jedyny warsztat w okolicy, który wyraził chęć przyjęcia tego dnia, po godzinach pracy. Bardzo miły kontakt. Auto odebrałem już następnego dnia. Szybko i w przystępnej cenie. Następnym razem zadzwonię również do tego warsztatu.

1

6

6
Pola

Jestem bardzo zadowolona z szybkiej obslugi i profesjonalnej pomocy. Pracownicy kontaktowi ,mili, życzliwi i bardzo pomocni.

1

6

6
Roksana

Bardzo duży serwis. Mąż kazał podjechać mi na wymianę tylną belkę. W sumie nie wiem o co chodzi z tą belką ale panowie bardzo sympatyczni i pomocni. Fajne miejsce w poczekalnie z tv. Dostałam kawkę poczekałam ze 3h i powrót do domu. Mąż mówi, że autem dobrze się jedzie, mi zresztą też.

1

6

6
Waldek

Całość serwisu wygląda naprawdę okazale. Wielki hangar, w którym trzepią te belki. U mnie całość prac skończyła się na 4 godzinach. Więc trochę więcej niż obiecywali ale tłumaczyli się urwaną śrubą. Cena jest ok. Chyba taka jak wszędzie ale tu 3 lata gwarancji mi dali więc gitara.

1

6

6
Darek

Regeneracja zawieszenia jak u poprzedników odbyła się sprawnie. Kierownik Pan Mariusz bardzo fachowy. Polecam aby naprawy szły przez takiego Pana.

1

6

6
Miachał

Ależ ta wymiana belki boli. Chciałoby się to odkładać ją wieczność ale cóż. Najważniejsze, że wszystko poszło tak jak powinno. Mi regenerował Pan Mateusz, który też wszystko tłumaczył. Świetna sprawa. Polecam ten serwis jeśli chodzi o belki.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Usługi motoryzacyjne - Świdnica


Świdnica

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty