Kancelaria Teodorowski & Wojtaszak Sp.j.

Finanse i ubezpieczenia / Odszkodowania

30-085 Kraków, Głowackiego 4/9

30-085KrakówGłowackiego 4/9Małopolskie124232162

12 423... 21 62więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Ocena: 2.3

n/n

Samo prowadzenie profesjonalne natomiast nie została mi wypłacona całość pieniędzy już po potrąceniu kwoty wynikającej z umowy za prowadzenie sprawy. Sprawa na ta chwilę znalazła swój finał w prokuraturze. Nie polecam. Drugi raz trzeba walczyć o należne odszkodowanie. Parodia.

1

6

6
KLIENT

Naganiacz (przedstawiciel handlowy) obiecywał mi gruszki na wierzbie. Współpracę z lekarzami, że sprawę będzie prowadziła jedna osoba od a do z i wiele wiele innych bzdur. Okazało się, że sprawę prowadzi aplikant adwokat jest niedostępny, nie odbiera telefonu, nie oddzwania, na terminy sprawy stawia się "słup" bez doświadczenia. Nie widzą w swoim postępowaniu żadnego problemu. Strasznie mi nerwy szarpią. Omijajcie ich szerokim łukiem. ODRADZAM.

1

1

6
klient

Kłamcy i oszuści. Sprawa ciągnęła się dwa lata, została przegrana, a należnych pieniędzy i tak nie ma. Zbywają, nie odbierają telefonu, stosują utarty schemat, źle przelali pieniądze - nie na to konto - zapłacą ratami, itp. Najczęściej jednak słuchawka jest odkładana! Omijać z daleka O S Z U Ś C I

1

1

6
SZEROKIM ŁUKIEM

UWAGA Z DALEKA Witam byłem klientem ich firmy od 2011 roku a mój ojciec od 2013r. tylko nam kłopotów narobili i straciliśmy nie potrzebne pieniądze na paliwo i telefony i do tego ile jeszcze nerwów.Oczywiście jak bym nie zadzwonił że w grudniu się sprawa przedawnia to by się przedawniła trafiliśmy na strasznego kłamce i pseudo prawnika.Na koniec złożyli o próbę ugody żeby zapobiec przedawnieniu i wypowiedzieli nam umowę ,o ugodę złożyli w warszawie zamiast w Krakowie i nam wypowiedzieli UWAGA!!!

1

1

6Pokaż oceny
  • Obsługa:
  • Lokalizacja:
  • Serwis i usługi:
  • Promocje i rabaty:
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Finanse i ubezpieczenia - Kraków


Kraków

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty