BLS -Bezpośrednia Likwidacja Szkód

Finanse i ubezpieczenia / Odszkodowania

50-514 Wrocław, Avicenny 14

50-514WrocławAvicenny 14Dolnośląskie506015164

506 015... 164więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

1

 


Ocena: 6.0

Szymon S.

Profesjonalne podejście do Klienta, wiarygodna i rzetelna firma! Iformacje na bieżąco otrzymywalem odnośnie postępowania ubezpieczalni. Nic nie było ukryte przede mną, gotówkę całą po tygodniu miałem na koncie. Kwota jaką otrzymałem z pomocą BLS POLSKA, była co najmniej 1/3 wyższa niż sam bym uzyskał z ubezpieczenia i trwało by to 3 x dłużej. Minimum formalności z mojej strony, wszystkim biuro się zajmuje. Pierwszy raz korzystałem z takiej pomocy i w 100% POLECAM BLS!

1

6

6
Mateusz B

Od samego wypadku(zlecenie holowania), poprzez wynajem samochodu zastępczego, pomoc w załatwieniu niezbędnych dokumentów dla współpasażerów, sprzedaż wraku, po długą walkę o odszkodowanie zakończoną sukcesem.Nawet w tak trudnych sytuacjach i walce człowieka z wielką firmą ubezpieczeniową która przed kilka miesięcy bez powodu stale odmawia zapłacenia należnego odszkodowania, dali radę. Na bieżąco dostawałem kopie pism i maili wysyłanych w mojej sprawie, transparentny sposób pracy. Gorąco Polecam!

1

6

6
Janusz

Profesjonalna obsługa, sprawnie, szybko, firma godna polecenia.

1

6

6
Iza

Polecam firmę BLS; Profesjonalne podejście do klienta; rzetelnie i jasne przedstawienie zasad likwidacji szkody z OC sprawcy; Przebieg likwidacji szkody odbywał się sprawnie bez mojego zaangażowania; należne świadczenie i naprawa auta nastąpiła w ustawowym terminie; podczas procesu likwidacji szkody firma udostępniła auto zastępcze; Jestem bardzo zadowolona z obsługi firmy BLS, która wykazała się ogromnym doświadczeniem a co najważniejsze szybkim i skutecznym działaniem.

1

6

6Pokaż oceny
  • Obsługa:
  • Lokalizacja:
  • Serwis i usługi:
  • Promocje i rabaty:
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
Remigiusz Gruszecki

Gorąco POLECAM !!! Bardzo profesjonalna i skuteczna obsługa. Trafiłem do pana Wojtka Kwaśniewskiego ,który wykazał się determinacją i doświadczeniem w rozwiązaniu problemów z ubezpieczycielem. Bez jego pomocy zapewne sprawa zakończyła by się w sądzie i trwała rok jak nie dłużej.

1

6

6
Norbert

Najlepsza firma super kontakt obsługa klienta ideał komfort.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Finanse i ubezpieczenia - Wrocław


Wrocław

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty