Sekula - Gabinet weterynaryjny leczenie dyskopatii psów i kotów wizyty...

55-311 Piotrowice, Piotrowice 112

71 397... 03 17więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 4.9

mm

Niestety ja nie mogę polecić tego miejsca ani tego pana choć miałam taki zamiar, byłam informowana o coraz to lepszym stanie pieska (dyskopatia) umówiony dzień na odebranie jechaliśmy z radością po naszego pieska a zastaliśmy naszą suczkę w opłakanym stanie i do uśpienia, stan był masakra o czym nie byłam poinformowana jechaliśmy po nią a musieliśmy ją pożegnać, zostaliśmy wykorzystani już nie mowie o pieniądzach a bardziej o emocjach jakie przezylismy i nasze dziecko które czekało na piesk

1

1

6
Leśniewska

W 100% polecam Doktora Sekule, uratował on życie i zdrowie mojego pieska Orzeszka. Wszelkie wizyty weterynaryjne u innych specjalistów, leczenie farmakologiczne oraz usztywnianie kręgosłupa nie przynosiły znacznej poprawy. Wystarczyła jedna wizyta oddalona o 400 km od mojego miejsca zamieszkania oraz dwutygodniowe ćwiczenia zalecone przez Pana doktora, aby Piesek wrócił do całkowitej sprawności. Uważam, iż jest to lekarz z powołania i jestem mu wdzięczna z całego serca!!!!

1

6

6
Gucio

Doktor jest rewelacyjny,wyleczył mi Jamnika z pełnego porażenia tylnych kończyn. Widać że to weterynarz z powołania;czy warunki są ważne? Jest tam czysto ,schludnie,minimalizm Tyle. Byłem z psem u weterynarza;pełen wypas,odżywki,,zabawki dla psów na dzień dobry- w poczekalni.Miał wtedy niedowład jednej tylnej łapki,lekarka dała mu środek przeciwbólowy co spowodowało że zamiast leżeć nie czuł bólu,zaczął biegać i w efekcie złapało mu drugą nogę.Doktor Sekula go wyleczył-BIEGA! Wielki Szacunek!!

1

6

6
Brygida, Chorzów

10-letni towarzysz mojej Mamy zachorował na dyskopatię z porażeniem jamniczym. 2 innych weterynarzy nie dawało szans na wyleczenie. Przeczytałam wszystkie opinie o d. Sekule, także negatywne. Namówiłam jednak Mamę na wizytę u doktora Sekuli. Dr Sekula po czterech wizytach doprowadził psa do normalnej sprawności. Oczywiście, trzeba jeszcze rehabilitacji domowej, czasu na regenerację uszkodzeń i uwagi, by się pies nie forsował ale po miesiącu pies umie truchtać na czterech sprawnych łapach.

1

6

6
Kate

Ze powikłania były po szczepieniu. Mieliśmy propozycje pozostawienia psa na leczenie kręgosłupa choć nikt jeszcze nie wiedział co jest przyczyną paraliżu. Ale przenigdy nie pozostawiłabym tam psa. Widziałam psiaki chore , zagubione, zostawione, wypatrujace każdego auta który zajezdzal . Nigdy nie zapomnę tych biedaków .Nie dość że chore to zagubione bez swoich opiekunów, masakra. Nie polecam .zapłaciliśmy nie mało za 10 min. terapii , która była niepotrzebna .Uczulam na szczepiena, szkodza !!!

1

6

6
Kate

Wróciłam do tego nazwiska po 5-ciu miesiącach , od kiedy mój mąż znalazł "ostatni ratunek" dla naszej suni CC, i z wielką nadzieją przejechaliśmy 400 km w jedną stronę w upale że sparaliżowanym psem . Nie chciałabym totalnie krytykować pracy tego pana , ale nam niestety nie pomógł , podobnie jak i wcześniejsze wizyty w klinikach Wet. .Teraz wiemy , po kilku miesiącach stawiania różnych diagnoz , dopatrywania się każdej choroby , sprowadzania leków z innych krajów... cdn

1

1

6

Zgłoś nadużycie

Kontakt

55-311 Piotrowice,
Piotrowice 112

71 397... 03 17więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 17:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd
 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty