Sekula - Gabinet weterynaryjny leczenie dyskopatii psów i kotów wizyty...

55-311 Piotrowice, Piotrowice 112

71 397... 03 17więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

Ocena: 4.9

Angelika

Już jedną opinię z mojej strony Pan Bogdan otrzymał, oczywiście pozytywną. Teraz chciałam załączyć filmik z udziałem Dropsika, ponieważ dzisiaj minął równy rok od wizyty Dropsika u dr. Sekuli, rehabilitacja trwała miesiąc. https://www.youtube.com/watch?v=H5AieojPQRM&feature=youtu.be

1

6

6
Bożena

Jestem z Wodzisławia ,witam na poczatku listopada moja jamniczka została sparaliżowana,nie sikała ,diagnoza weterynarza to operacja za 4 tys lub uspienie (Rybnik)Nasz wter. z Wodzisławia zaproponował wizyte u dr Sekuły.Pojechałam i jestem wdzieczna .Jedna wizyta ale czekałam m-c na poprawe,tak jak powiedział p.SEKULA paraliz cofa sie.Szkoda ze doktor nie szkoli innych weterynarzy bo taki dar to rzadkość a pomoc psom nie do opisania,Pozdrawiam serdecznie

1

6

6
NasH

Zdecydowanie polecam. 7.07.2014 buldog fr. przestał chodzić. USG, nic nie widać. Rtg z kontrastem i bez, weterynarz stwierdził że być może wypadł dysk przez co powstał obrzęk i jest ucisk na rdzeń kręgowy. Podano sterydy. Pies dalej nie chodził, do tego robił pod siebie. Następnego dnia wizyta u Sekuli. Pies wyszedł od niego o własnych siłach, tydzień później powtórka i pies biega. Warunki nie za ciekawe, a gość "dziwny". Najważniejsze ze skuteczny.

1

6

6
Ala

nie jestem niczyją sekretarką,tylko zadowoloną klientką i świadkiem-bo na moich oczach sparaliżowany pies zaczął chodzić,gdy inni weci nie widzieli szans na pomoc.mojemu psu pan doktor uratował łapę.a pani historię znam,więc proszę nie wypisywać bzdur i nie oczerniać doktora.bardzo się pani musi nudzić w domu,jak widzę.

1

6

6
Anna

Nasz pies nie został uśpiony, tylko umarł w domu w strasznych cierpieniach. do końca walczyliśmy,byliśmy umówieni do weterynarza w grudziądzu, który miał wykonać soecjalistyczne badania. Jaki normalny lekarz wterynarii jakim jest sekuła stawia diagnozy macając kręgosłup, a nie oglądająd rtg kręgosłupa?? Potem sie okazało, że na rtg było wszystko wyraxźnie widać, tylko ani "wielki"sekuła,ani 2 innych wetów "specjalistów" tego nie potrafiło odczytać ze zdjecia.

1

1

6
Basia

Bardzo się pomyliłaś Alu , Anna i Basia to dwie inne osoby, więc nie wypisuj bzdur i kłamstw sekretarko p. Sekuli, szkoda twojego pisania, każdy wie o co chodzi ! Nie można napisać swojego zdania, bo musi być pozytywna opinia.

1

1

6

Zgłoś nadużycie

Kontakt

55-311 Piotrowice,
Piotrowice 112

71 397... 03 17więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd
 

Dodaj firmę

do Firmy.net i reklamuj się za darmo.
To nic nie kosztuje!

Podany e-mail jest już używany w portalu Firmy.net.
Zaloguj się

Hasło musi mieć co najmniej 6 znaków.

Zaakceptuj Regulamin oraz Politykę prywatności.

Wystąpił nieoczekiwany błąd, spróbuj ponownie później.

Chcesz wiedzieć wszystko na temat reklamy Twojej firmy w Firmy.net? Zobacz więcej

Sprawdź e-mail i aktywuj konto!

Sprawdź e-mail

Na Twój adres wysłaliśmy link aktywacyjny.

Jeśli wiadomość nie dotarła,
sprawdź folder spam.

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Zaloguj

Wystąpił błąd podczas logowania.

Nie pamiętam hasła

Nasze produkty