CreActive Team

Biznes / Doradztwo i konsulting

20-730 Lublin, Kurpiowska 24

20-730LublinKurpiowska 24Lubelskie222442652

22 244... 26 52więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

2

 


Ocena: 5.8

Łukasz

Cały zespół, który tworzy Profesjonalne CV jest profesjonalny. Trzeba pisać do zespołu o tym, co się zmienia od siebie. Tylko wtedy CV będzie współtworzone dla niego/niej o nim. A więc napisz do zespołu szczerze i ciesz się. W mojej ocenie spełniając, tylko ten jeden warunek nie trzeba nigdzie więcej szukać. Wszyscy powinni tak pracować. Pozdrawiam CreActive Team i wszystkich tych, którzy są blisko. Bez wyjątku.

1

6

6
Sylwia D

Pierwszy raz korzystalam z uslyg creative team w 2014 roku i bylam bardzo zadowolona. Teraz dokonywalam korekty cv i listu motywacyjnego i rowniez sie nie zawiodlam. Jesli klient wraca po 2 latach, oznacza ze firma jest godna zaufana. Pelen profesjonalizm, rzetelnosc, indywidualne podejscie do klienta.

1

6

6
Karolina Cala-Lewtak

Przejrzeliśmy naszych klientów w czerwcu a nawet w maju i niestety nie było wśród nich ani jednej Pani Małgorzaty. Ponad to z naszego doświadczenia wynika, że klienci wystawiają opinię o naszych usługach zaraz po ich zrealizowaniu, a w dużej większości nie dzielą się swoim zdaniem z opinią publiczną. W tej sytuacji pozostaje nam tylko podziękować konkurencji za to że "nie śpi" :)

1

6

6
Małgorzata

Jestem bardzo rozczarowana zarówno wyglądem dokumentów, jak i treścią, szczególnie CV, a także podejściem tej firmy. Moje stare CV, które Państwu podesłałam, stworzone w darmowym szablonie do znalezienia w internecie, prezentowało się o niebo lepiej, a jego treść została dosłownie skopiowana. Odnoszę wrażenie, że kompletnie nie przyłożono się do pracy nad tymi dokumentami. Nie zwrócono też uwagi na mój dość nieprofesjonalny adres e mail, a to wg mnie może być nawet dyskwalifikujące. NIE POLECAM

1

1

6Pokaż oceny
  • Obsługa:
  • Serwis i usługi:
  • 1
  • 1
Lidia

Skorzystałam z pomocy Creative Team i jestem bardzo zadowolona. Przygotowane dokumenty dotarły na czas, bardzo starannie i oryginalnie przygotowane.Polecam

1

6

6
Olga Grabowska

Dokumenty, które otrzymałam zostały profesjonalnie przygotowane. Grafika, kolorystyka, rozmieszczene oraz treść były bardzo dobrze opracowane. Wersje edytowalne pozwalają na wprowadzanie zmian w zależności od potrzeb.

1

5

6

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Biznes - Lublin


Lublin

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty