Usługi Księgowe Katarzyna Hryciuk

Usługi rachunkowe i księgowe / Biura rachunkowe

03-397 Warszawa, Łabiszyńska 17/8

03-397WarszawaŁabiszyńska 17/8Mazowieckie604543711

604 543... 711więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

3

 


Ocena: 6.0

Krzysztof

Solidne biuro rachunkowe. Polecam.

1

6

6
Małgosia z Kabat

Genialne mobilne biuro! Dojazd do klienta, indywidualne podejście, przyjazny cennik. Rzetelna, fachowa, miła. Ogromna wiedza! Wcześniej korzystałam z (....) ale dopiero teraz widzę, że księgowa może (powinna) być miła, kompetentna, nie bać się odebrać telefonu od klienta, wytłumaczyć. Jestem bardzo zadowolona ze usług i na pewno tu już zostanę.

1

6

6
Urszula Rymaszewska

Pani Katarzyna Hryciuk jest bardzo rzetelną osobą o ogromnej wiedzy. Wszystkiego pilnuje, w razie potrzeby chętnie pomaga. W połączeniu z wielką życzliwością otrzymujemy doskonałą usługę. Nie zamienimy Pani Kasi na żadne inne biuro:) Polecam!

1

6

6
Joasiaole

Profesjonalna, fachowa obsługa. Terminowość plus wysoko kultura osobista. Do tego bardzo przystępne ceny. Polecam każdemu.

1

6

6
Karolina Biszoff - Okrasa

Długa współpraca z firmą Usługi Księgowe Katarzyna Hryciuk przebiegała zawsze na najwyższym poziomie merytorycznym i jakościowym. Wszystkie napotkane przeze mnie trudnośc*** się pytania były rozwiązywane w kilka chwil. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i merytoryczne wsparcie. Warto nawiązać współpracę z firmą, którą cec*** dbałość o dobro Klienta, solidność, precyzja i chęć do działania...a taką firmą zdecydowanie jest firma Usługi Księgowe Katarzyna Hryciuk.

1

6

6
Tomasz

Jeśli nie chcesz zwariować od nadmiaru informacji, obowiązków, dat, przepisów, interpretacji (...) to skorzystanie z usług tego Biura Rachunkowego jest jak najbardziej wskazane. Biuro zajęło mi się wszystkim od A do Z. Pismo, deklaracje i co tam jeszcze potrzebowałem. Po prostu rewelacja!!!!

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Usługi rachunkowe i księgowe - Warszawa


Warszawa

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty