- Informacje ogólne |
- Opinie klientów[2/6]
Bursa nr 1 im. Małgorzaty Szułczyńskiej w Bydgoszczy
Opinie klientów
| Średnia ocena ogólna: | Liczba opinii: 2 |
- 1.Opinia dodana przez: Szczęśliwe chwile to motyle;)Data dodania: 17.11.2010Obsługa:Lokalizacja:Serwis i usługi:brak ocenyPromocje i rabaty:Ocena ogólna:Treść opinii:
Popieram powyższą opinię.Bursa przesaczona jest nienawiścią.O zaufaniu nie ma nawet sensu pisac.Najistotniejszą sprawą dla życia bursy jest ingerowanie w zycie prywatne.Pięknie jest -jak to się mowi -tylko na zdjęciach.Uważam,że zachowanie niektorych pracownikow bursy ma wiele do życzenia.Przykro jednak stwierdzic ,że mieszkancy nie sa zbudowani wedlug modelu panujacych tu zasad.Jesli nie potrafisz po przyjsciu ze szkoly zajac sie lekcjami to nie polecam.
- 2.Opinia dodana przez: grandalf6Data dodania: 28.08.2010Obsługa:Lokalizacja:Serwis i usługi:Promocje i rabaty:Ocena ogólna:Treść opinii:
wychowawczynie są tylko miłe na początku. Są złośliwe, nachalne i we wszystko się wtrącają. Najgorsza jest wychowawczyni chłopaków. Nikt jej nie lubi i wszyscy ją przezywają. Na stronie pokazane są pokoje nauki, w których się nie mieszka. Komputery są tylko 4 godziny. Jedzenie jest w miarę. I jest brzydko w pokojach. Są tylko 2 prysznice na piętro. Kiedyś czekaliśmy 3 miesiące aż jeden naprawili. Ogólnie jest średnio, ale za taniochę.