SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

Usługi / Dekoracja sal

43-376 Kalna, Siewna

43-376KalnaSiewnaŚląskie504632833

504 632... 833więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

3

 


pierwszy taniec, taniec towarzyski

Usługa w kategorii: nauka tańca

Cena: do uzgodnienia

Pierwszy taniec jest najważniejszą częścią uroczystości weselnej i zawsze rozpoczyna go Młoda Para. To nowożeńcy jako pierwsi powinni pojawić się na parkiecie i pokazać się jak najlepiej. Dlatego powinniście wybrać taki utwór, który podoba się zarówno Młodej Pani jak i Młodemu Panu. Żeby wprowadzić gości weselnych w zachwyt,nie można pozostawiać wyboru i wykonania tańca przypadkowi. Taniec powinien być płynny, elegancki, wykonany z klasą i z wielką gracją . Wybór odpowiedniego utworu nie jest taki prosty. Pary często mają swoje ulubione utwory, które są im szczególnie bliskie, ale nie każdą da się swobodnie i dobrze zatańczyć.
Utwory te zazwyczaj przypominają Parze wiele ważnych i pięknych dla nich chwil takich jak: pierwsze spotkanie, pocałunek, oświadczyny... . Wybrany utwór można odtworzyć z płyty CD. Orkiestrze weselnej takie rozwiązanie nie będzie przeszkadzało, a dla Was będzie to możliwość zatańczenie układu tanecznego ułożonego do konkretnego utworu w konkretnym wykonaniu - jako pierwszy taniec.

Ponadto oferujemy Państwu naukę następujących tańców w grupie lub indywidualnie:
walc wiedeński, walc angielski, foxtrott, quickstep, cha-cha, pasodoble,jive, rock and roll, tango, samba, blues, polka, merengue, salsa liniowa, bachata, tango argentino, taniec 1 na 1 i 2 na 1, disco samba, tańce zespołowe i dyskotekowe, choreografie i układy taneczne na "pierwszy taniec", a na bale studniówkowe dodatkowo naukę poloneza.

Usługi


Zmień branżę

Usługi - Kalna


Kalna

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty