Fcnet Future Communication Networks Spółka Cywilna

Komputery i Internet / Sieci komputerowe

45-310 Opole, Ozimska 182

45-310OpoleOzimska 182Opolskie775418475

77 541... 84 75więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Moduł SFP, SM LC, 20km, 1,25G, TX: 1310nm Base Link BL-SFPGS131-20L

Produkt w kategorii: Sieci strukturalne

41,07 zł

Wyposażony jest w wysokiej klasy nadajnik laserowy FP klasy 1, pracujący na długości fali 1310nm. Do transmisji wykorzystywane są dwa jednomodowe włókna światłowodowe, zakończone złączami LC/PC. Moduły współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń wyposażonych w porty SFP i wspierających standard IEEE 802.3z 1000Base-FX.

Moduły SFP są przeznaczone do konwersji elektrycznego sygnału Ethernet na światłowodowy. Dzięki kompaktowym rozmiarom mogą być stosowane w urządzeniach sieciowych o dużej gęstości upakowania portów. Zapewniają dużą elastyczność, pozwalając na wymianę samego modułu (np. gdy zachodzi konieczność zmiany standardu transmisji), bez potrzeby wymiany całych urządzeń.

Cechy produktu:
  • zasięg 20km
  • fala 1310nm
  • zgodność ze standardem MSA
  • transmisja po włóknach jednomodowych
  • kompatybilny z SONET OC-24-LR-1

Dostępność: Od ręki


Jak zamówić: Zapraszamy do sklepu internetowego: https://www.fcnet.pl/modul-sfp-sm-lc-20km-1-25g-tx-1310nm-base-link.html


Termin dostawy: 24h


Producent: Base Link

Dane szczegółowe:

  • Rodzaj: wkładki światłowodowe

Dane dostawy:

Płatność z góry

  • Przesyłka kurierska: 14,00 zł

Płatność przy odbiorze

  • Odbiór osobisty: bezpłatnie
  • Przesyłka kurierska pobraniowa: 18,00 zł

Produkty


Zmień branżę

Komputery i Internet - Opole


Opole

 

Zmień miejscowość

  • Głubczyce
  • Namysłów
  • Olesno
  • Głuchołazy
  • Praszka
  • Grodków
  • Paczków
Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty