Agencja reklamowa Sprawdźnas Bartłomiej Stolarski

Reklama / Agencje reklamowe

91-504 Łódź, Zajęcza 17a/1

91-504ŁódźZajęcza 17a/1Łódzkie664767882

664 767... 882więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Profesjonalny sklep internetowy

Usługa w kategorii: sklepy internetowe

Cena: do uzgodnienia

Niezawodny sposób na biznes w sieci.

Profesjonalnie wykonany sklep internetowy, to podstawa sukcesu w sieci. Tworząc projekt opieramy się o dokładną analizę potrzeb klienta. Na tej podstawie wdrażamy najlepsze rozwiązania, które przełożą się na sukces marki, a w efekcie na zyskowność platformy e-commerce. Strategia rozwoju i wykorzystanie najnowszych technologii pozwolą na osiągnięcie sukcesu w branży, a oferowany pakiet złoty stanowi doskonałą podstawę do budowy brandu.

Twój e-biznes pod kontrolą.

Oferowane rozwiązanie posiada pełen zakres narzędzi do wspomagania sprzedaży internetowej. Dzięki temu proces zarządzania sklepem staje się maksymalnie prosty i zautomatyzowany. Ponad 150 rozbudowanych modułów pozwoli na zarządzanie reklamą, integrację z social mediami, obsługę płatności, czy wysyłek. Dwukierunkowa integracja z znanymi portalami aukcyjnym pozwoli na rozpropagowanie oferty, a narzędzia marketingowe wspomogą działania SEO. Szeroka gama rozwiązań pozwoli na stworzenie sklepu Twoich marzeń.

Nowoczesne rozwiązania sprzedaży internetowej.

Profesjonalny sklep internetowy wyróżnia się trzema cechami - nowoczesnością, elastycznością i łatwością w obsłudze. To wszystko w połączeniu z możliwością wyświetlania na każdym urządzeniu - komputerze, tablecie i smartfonie - pomaga w dotarciu do ogromnej rzeszy odbiorców i przełoży się na rozpoznawalność brandu.

Korzyści: Zwiększ swoją sprzedaż aż do 80% ! Czy wiesz, że założenie sklepu internetowego może zwiększyć Twoje zyski z sprzedaży aż o 80% ?


Termin wykonania: Przybliżony termin realizacji, to około 2 tygodni. Czas uzależniony od specyfikacji projektu.


Jak zamówić: Zapraszamy do kontaktu: przez stronę internetową - https://sprawdznas.pl/ telefonicznie - +48 664 767 882 lub mailowo - biuro@sprawdznas.pl

Usługi


Zmień branżę

Reklama - Łódź


Łódź

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty