Sklep lakierniczy XLAK.PL

Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe / Lakiery samochodowe

30-686 Kraków, Nowosądecka 70

30-686KrakówNowosądecka 70Małopolskie126550229

12 655... 02 29więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Dobór koloru lakieru

Usługa w kategorii: Dobór koloru lakieru

30,00 zł

Oferujemy Państwu usługę profesjonalnego doboru koloru w sprawdzonych technologiach lakierniczych firmy MaxMeyer / Grupa PPG, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa lakier odpowiadający barwie wybranego elementu. Posiadamy receptury kolorów dla wszystkich producentów aut dostępnych na rynku. Każdy lakier jest indywidualnie dopasowywany i dzięki naszemu ponad 25 letniemu doświadczeniu z zakresu kolorystyki możemy zagwarantować Państwu pełną zgodność wyprodukowanego przez nas koloru.

Korzyści: Każdy lakier jest indywidualnie dopasowywany i dzięki naszemu ponad 25 letniemu doświadczeniu z zakresu kolorystyki możemy zagwarantować Państwu pełną zgodność wyprodukowanego przez nas koloru.


Sposób wykonania: Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego mieszczącego się na ulicy Nowosądeckiej 70 (wjazd od ulicy Białoruskiej) w Krakowie albo do kontaktu telefonicznego - 12 655 02 29

Gwarancja: Każdy lakier jest indywidualnie dopasowywany i dzięki naszemu ponad 25 letniemu doświadczeniu z zakresu kolorystyki możemy zagwarantować Państwu pełną zgodność wyprodukowanego przez nas koloru.


Zasięg: Kraków (województwo małopolskie)


Termin wykonania: 1h - 24h


Jak zamówić: Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego mieszczącego się na ulicy Nowosądeckiej 70 (wjazd od ulicy Białoruskiej) w Krakowie albo do kontaktu telefonicznego - 12 655 02 29

Usługi


Zmień branżę

Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe - Kraków


Kraków

 

Zmień miejscowość

Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty