WIDI ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Internet / Tworzenie stron www

09-200 Sierpc, Piastowska 4 lok. 3

09-200SierpcPiastowska 4 lok. 3Mazowieckie509185993

509 185... 993więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Sklepy internetowe na Prestashop

Usługa w kategorii: Tworzenie stron internetowych

Cena: do uzgodnienia

PrestaShop należy do najchętniej stosowanych otwartych systemów, które stworzono z myślą o sprzedaży internetowej. Za jego pomocą można uruchomić dobrze rozbudowany, w pełni funkcjonalny i profesjonalny sklep www z niemal nieograniczonymi możliwościami technicznymi. PrestaShop to silny instrument dedykowany branży e-commerce, dobrze sprawujący się przy wielu produktach, kategoriach czy walutach. Pozwala na sprzedaż towarów i usług w różnych językach oraz skuteczne prowadzenie działań marketingowych.

PrestaShop od lat cieszy się ogromną popularnością – z systemu skorzystało już ponad ćwierć miliona przedsiębiorców na całym świecie. Warto dodać, że na polskim rynku oprogramowanie to jest zdecydowanym numerem 1 wśród e-sprzedawców, znacznie wyprzedzającym konkurencję – na jego bazie powstało aż 35% rodzimych sklepów online. Ponieważ aplikacja pozwala na wprowadzanie dowolnych zmian, sklep można udoskonalać, rozwijać, powiększać, by korzystanie z niego było w maksymalnym stopniu wygodne zarówno dla osób zarządzających, jak i klientów.

Tysiące dostępnych funkcjonalności i opcji integrowania PrestaShop z zewnętrznymi systemami usprawnia e-biznes, dostosowując go do potrzeb użytkowników oraz obowiązujących standardów i wymogów rynku.

Usługi


Zmień branżę

Internet - Sierpc


Sierpc

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty