PHU OSA Usługi Asenizacyjne Łabanowicz Andrzej

Usługi dla domu i ogrodu / Wywóz śmieci

15-740 Białystok, Antoniukowska 23/8

15-740BiałystokAntoniukowska 23/8Podlaskie500523361

500 523... 361więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Czyszczenie kanalizacji sanitarnej

Usługa w kategorii: Czyszczenia kanalizacji sanitarnej i deszczowej

Cena: do uzgodnienia

W budynkach mieszkalnych problemy kanalizacji sanitarnej dotyczą pionów kanalizacyjnych, które podczas użytkowania zarastają tłuszczem, mocznikiem, włosami, osadami z wody itp. Aby je wyczyścić jest tylko jedna skuteczna metoda – mechaniczna. Spirale, końcówki oraz woda. Jeżeli bulgocze w Waszych zlewach i toaletach należy pomyśleć o czyszczeniu lub naprawie wywiewek kanalizacyjnych, do zatykania których przyczyniają się nawet ptaki.
Piony są podłączone do poziomów tzw. przykanalików. W tych rurach uszkodzenia powstają na skutek korozji, osiadania gruntu, przerostu korzeni czy zwykłej niedbałości wykonawców. Końcowym etapem jest czyszczenie podejść do od przyborów w mieszkaniach.
Kanalizacje zewnętrzne narażone są na zamulenia. W tym wypadku skuteczniejsze jest czyszczenie ciśnieniowe, które szybko i skutecznie usunie wszystkie osady. Do korzeni stosujemy mechaniczne spirale o dużej grubości i hartowane końcówki tnące, specjalnie ukształtowane do tego celu.
Kłopoty z kanalizacjami technologicznymi to domena lokali gastronomicznych, których główną bolączką są złogi tłuszczu odkładające się w rurach. Tam pomaga stosowanie separatorów, które systematycznie oczyszczane, chronią rury przed zmniejszeniem przekroju. Jeżeli kanalizacja jednak zarośnie tłuszczem oczyścimy ją mechanicznie i ciśnieniowo.
Twarde osady powstają również w galwanizerniach, neutralizatorach, malarniach, drukarniach i warsztatach naprawczych, które to firmy są częstymi naszymi klientami.

Zasięg: Białystok i okolice


Termin wykonania: do uzgodnienia


Jak zamówić: Zadzwoń 500 523 361

Usługi


Zmień branżę

Usługi dla domu i ogrodu - Białystok


Białystok

 

Zmień miejscowość

Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty