Partner Cleaner

Sprzątanie i czyszczenie / Sprzątanie wnętrz

43-100 Tychy, Radziejewskiego 6

43-100TychyRadziejewskiego 6Śląskie501582563

501 582... 563więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


USŁUGI SPECJALISTYCZNE (SPRZĄTANIE)

Usługa w kategorii: Sprzątanie mieszkań

Cena: do uzgodnienia

Mycie i doczyszczanie posadzek

Posadzki są elementem budyków i obiektów które szczególnie przykuwają uwagę ludzi. W zależności od rodzaju oraz przeznaczenia obiektu, posadzki narażone są na oddziaływanie wielu czynników (środki chemiczne, plamy po olejach, smarach, ślady po wózkach widłowych czy wzmożony ruch pieszych).
Czynniki te negatywnie wpływają nie tylko na wygląd posadzki ale przede wszystkim na jej trwałość i wytrzymałość. Dzięki odpowiedniemu utrzymaniu posadzek w czystości nie tylko wydłużamy ich okres eksploatacji, ale również w znaczącym stopniu poprawiamy bezpieczeństwo i higienę pracy.


Mycie okien, witryn oraz przeszkleń

Szkło jest materiałem, na którym zabrudzenia widać szczególnie wyraźnie. Powierzchnie wykonane ze szkła tracą swoje estetyczne walory bardzo szybko w wyniku pokrywania się zabrudzeniami pochodzącymi z otaczającego środowiska. Aby mogły cieszyć swoim blaskiem, trzeba je cyklicznie myć. Jesteśmy w stanie zapewnić mycie powierzchni szklanych o dużych powierzchniach (np. czyszczenie szyb salonów samochodowych lub mycie okien biurowców) dzięki zastosowaniu drabin, rusztowań, zwyżek, podnośników lub metody alpinistycznej.


Pranie dywanów, wykładzin i tapicerek

Profesjonalne czyścimy dywany – każdego gatunku i wszelkiego rodzaju.
Dywan to nie tylko ozdoba i komfort bosych stóp – to ogromny filtr powietrza dla całego domu. Zadbaj o komfort, higienę i jakość oddychania za jednym razem. Połączenie najlepszego sprzętu, najwyższej klasy chemii czyszczącej i doświadczenia – pozwala nam, realizować najbardziej zróżnicowane zlecenia takie jak czyszczenie wykładzin w obiektach biurowych.


Czyszczenie tapicerki skórzanej

Regularne czyszczenie tapicerki wykonanej ze skóry naturalnej, niezależnie od tego czy jest to tapicerka meblowa czy samochodowa, jest procesem podobnym do mycia samego siebie. Naturalna skóra może wyglądać doskonale przez wiele lat, jednakże wymaga takiej samej dbałości jak skóra ludzka. Dlatego też proponujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej.

Korzyści: - Dzięki nam zapomnisz o zwolnieniach lekarskich swoich pracowników, nieplanowanych urlopach czy pracownikach na zastępstwo. - Dzięki sprawdzonym metodom sprzątania oraz profesjonalnej chemii pozwalamy znacznie obniżyć koszty sprzątania.


Sposób wykonania: Nie ma dwóch takich samych, identycznych hoteli, biur czy obiektów handlowych. Każdy obiekt – mniejszy bądź większy - jest jedyny w swoim rodzaju, charakteryzuje się ściśle określonymi parametrami i właściwościami.


Gwarancja: Pracujemy tylko na najlepszych sprzętach używając sprawdzonych środków chemicznych. Dlatego nasze usługi zawsze są najwyższej jakości. Gwarantujemy zadowolenie klientów.


Zasięg: Nasza siedziba mieści się w Tychach na ulicy Radziejewskiego 6. Naszą działalność świadczymy w promieniu 30 km od miejsca naszej lokalizacji.


Termin wykonania: Indywidualne podejście i dogodne terminy dla każdego z naszych klientów.


Jak zamówić: Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Skontaktuj się i umów na spotkanie. tel: 501 582 563 tel: 502 768 392 biuro@partnercleaner.pl

Usługi


Zmień branżę

Sprzątanie i czyszczenie - Tychy


Tychy

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty