Partner Cleaner

Sprzątanie i czyszczenie / Sprzątanie wnętrz

43-100 Tychy, Radziejewskiego 6

43-100TychyRadziejewskiego 6Śląskie501582563

501 582... 563więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


SPRZĄTANIE OBIEKTÓW

Usługa w kategorii: Sprzątanie mieszkań

Cena: do uzgodnienia

W oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, dobieramy najlepsze środki czystości odpowiednie do danych powierzchni i zabrudzeń.

Jest to o tyle istotne, gdyż w przypadku dużych powierzchni, takich jak hale, magazyny, czy hotele mamy często do czynienia z niestandardowymi zabrudzeniami, które odporne są na większość środków czyszczących.

Wiemy o tym, że nasze prace wykonywane są w trakcie toczących się procesów produkcyjnych, bądź logistycznych. Dlatego w tego typu zadaniach priorytetem są dla nas zasady BHP oraz ich przestrzeganie, jak również odpowiednie przeszkolenie i nadzór nad osobami wykonującymi prace porządkowe.

Nasz personel w sposób profesjonalny i dyskretny przygotowany jest do wykonywania powierzonych obowiązków. Działamy w sposób elastyczny i zawsze dostosowujemy godziny i harmonogram prac do sposobu funkcjonowania obiektu, jak również indywidualnych potrzeb klienta.

Korzyści: - Dzięki nam zapomnisz o zwolnieniach lekarskich swoich pracowników, nieplanowanych urlopach czy pracownikach na zastępstwo. - Dzięki sprawdzonym metodom sprzątania oraz profesjonalnej chemii pozwalamy znacznie obniżyć koszty sprzątania.


Sposób wykonania: Nie ma dwóch takich samych, identycznych hoteli, biur czy obiektów handlowych. Każdy obiekt – mniejszy bądź większy - jest jedyny w swoim rodzaju, charakteryzuje się ściśle określonymi parametrami i właściwościami.


Gwarancja: Pracujemy tylko na najlepszych sprzętach używając sprawdzonych środków chemicznych. Dlatego nasze usługi zawsze są najwyższej jakości. Gwarantujemy zadowolenie klientów.


Zasięg: Nasza siedziba mieści się w Tychach na ulicy Radziejewskiego 6. Naszą działalność świadczymy w promieniu 30 km od miejsca naszej lokalizacji.


Termin wykonania: Indywidualne podejście i dogodne terminy dla każdego z naszych klientów.


Jak zamówić: Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Skontaktuj się i umów na spotkanie. tel: 501 582 563 tel: 502 768 392 biuro@partnercleaner.pl

Usługi


Zmień branżę

Sprzątanie i czyszczenie - Tychy


Tychy

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty