Partner Cleaner

Sprzątanie i czyszczenie / Sprzątanie wnętrz

43-100 Tychy, Radziejewskiego 6

43-100TychyRadziejewskiego 6Śląskie501582563

501 582... 563więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


SPRZĄTANIE BIUR

Usługa w kategorii: Sprzątanie mieszkań

Cena: do uzgodnienia

Partner Cleaner zachowuje najwyższe standardy wykonywanych usług, co zapewnia odpowiedni komfort oraz efektywność realizacji podstawowych zadań.
Kluczowym elementem sukcesu każdej firmy jest dochowanie tajemnicy jej funkcjonowania. Warto więc skorzystać z pomocy godnych zaufania specjalistów, którzy są w stanie zadbać o każdy centymetr kwadratowy powierzchni użytkowej, troszcząc się zarówno o jego czystość, jak i poufność.

W końcu biuro, zaraz po domu, jest drugim pomieszczeniem, w którym przebywamy najczęściej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wizytówką każdej firmy jest jej siedziba, to jak wygląda, wystrój wnętrza, ale przede wszystkim – czy jest w nim czysto.

Estetyka i czystość pomieszczeń biurowych wpływa również na samopoczucie osób tam przebywających na co dzień, a także ma przełożenie na efektywność wykonywanej pracy.

Korzyści: - Dzięki nam zapomnisz o zwolnieniach lekarskich swoich pracowników, nieplanowanych urlopach czy pracownikach na zastępstwo. - Dzięki sprawdzonym metodom sprzątania oraz profesjonalnej chemii pozwalamy znacznie obniżyć koszty sprzątania.


Sposób wykonania: Nie ma dwóch takich samych, identycznych hoteli, biur czy obiektów handlowych. Każdy obiekt – mniejszy bądź większy - jest jedyny w swoim rodzaju, charakteryzuje się ściśle określonymi parametrami i właściwościami.


Gwarancja: Pracujemy tylko na najlepszych sprzętach używając sprawdzonych środków chemicznych. Dlatego nasze usługi zawsze są najwyższej jakości. Gwarantujemy zadowolenie klientów.


Zasięg: Nasza siedziba mieści się w Tychach na ulicy Radziejewskiego 6. Naszą działalność świadczymy w promieniu 30 km od miejsca naszej lokalizacji.


Termin wykonania: Indywidualne podejście i dogodne terminy dla każdego z naszych klientów.


Jak zamówić: Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Skontaktuj się i umów na spotkanie. tel: 501 582 563 tel: 502 768 392 biuro@partnercleaner.pl

Usługi


Zmień branżę

Sprzątanie i czyszczenie - Tychy


Tychy

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty