Lwiki Sp z o.o.

Wyposażenie biura / Meble biurowe

05-090 Raszyn, Poziomkowa 2a

05-090RaszynPoziomkowa 2aMazowieckie515079790

515 079... 790więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Biurka rosnące

Produkt w kategorii: Biurka

425,00 zł

Biurko regulowane biurko dla dzieci lub do biura z regulacją wysokości i regulacją kąta nachylenia blatu. Wyposażone szuflady półki szafki itp. W zależności czy użytkownik jest lewo czy prawo ręczny, możemy zamówić blat regulowany z odpowiedniej strony.
Szuflady głębokie
Szuflada w biurku jest zbudowana w taki sposób aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dzięki temu możemy schować do szuflady wszystkie książki, zeszyty jak i blok A3. Takie wymiarowanie dotyczy każdego biurka którego wymiary nie będą mniejszego niż 60 cm głębokości i 110 cm długości.
Biurka mniejsze będą mieć pomniejszoną szufladę do formatu A4 – wielkość małego bloku rysunkowego..
Szufladę także można wyposażyć w cichy domyk, dla zapewnienia większego komfortu ich użytkowania.
Do dyspozycji mamy uchwyty w kolorze chrom, satyna, mat. Dla dzieci młodszych oferta rozszerzona jest o gałki gumowane – bezpieczne.
Szufladę można zamówić z systemem bez uchwytów. Mocowany jest wtedy systemy typu „push open.”. Systemy te pozwalają na otwieranie szuflady przez delikatne dotknięcie frontu.

Regulacja wysokości – ważne dla postawy
Wysokość biurka można ustawić do wzrostu każdego użytkownika. Dla ułatwienia ustawienia można posłużyć się tabelą ustawień - opracowanie własne.
Biurko dla dzieci o 10 stopniowej regulacji wysokości, w zakresie od 52 do73 cm. Biurko może być już stosowane przez użytkowników w wieku od 3 lat. Regulacja wysokości biurka całkowicie odmieni sposób siedzenia użytkownika przy biurku. Odpowiednie ustawienie wysokość biurka pozwala na zachowanie prawidłowej postawy oraz wyklucza urazy wynikające z długotrwałego siedzenia przy biurku o nieodpowiedniej wysokości. Dotyczy to zarówno dzieci w szkole czy w domu jak i pracowników w biurach.

Różne stopnie regulacji kąta nachylenia blatu
Regulacja umieszczona z dwóch stron podnoszonego blatu dla zapewnienia stabilności blatu roboczego. Regulator można po ustawieniu żądanej wysokości, zabezpieczyć przed przypadkowym opuszczeniem lub zmianą ustawienia. Biurko dla dzieci posiada także całkowitą blokadę w pozycji płaskiej.
Blat pozwala nam na ustawienie kąta nachylenia w 6 pozycjach od 0 do 15 stopni. W zależności od czynności wykonywanych ustawiamy blat pod kątem 5 – 7 stopni do rysowania, 7-10 stopni do pisania, 10-15 stopni do czytania. Regulacja zapewnia odpowiednie ułożenie nadgarstka i zapobiega micro urazom przy długotrwałym spędzaniu czasu przy biurku. Regulacja wysokości biurka zapewnia prawidłową postawę siedzenia przy biurku. Wysokość ustawienia biurka dobieramy do wzrostu użytkownika.

Materiał wytrzymały na zwiększone użytkowanie
Materiałem stosowanym do produkcji oferowanego biurka jest płyta wiórowa melaminowana o zwiększonej gęstości, zapewniającą trwałość i gładkość powierzchni roboczej biurek. Biurka wykonane zgodnie z wymaganiami normy EN 14322. Płyty posiadają atest higieniczny Nr 241/779/272/2010, potwierdzający Klasę Higieny E1.

Dostępność: zawsze


Korzyści: Produkt dostosowany do potrzeb Klienta nie zależnie jakiego wzrostu jest. Zapewnia to prawidłową podstawe w każdym wieku.


Gwarancja: 2-5 lat


Jak zamówić: email: Info@LWiki.pl


Termin dostawy: 4-5 dni


Producent: LWiki

Dane dostawy:

Płatność z góry

  • Przesyłka kurierska: 89,00 zł
  • Odbiór osobisty: bezpłatnie

Płatność przy odbiorze

  • Odbiór osobisty
  • Przesyłka pobraniowa
  • Przesyłka kurierska pobraniowa

Produkty


Zmień branżę

Wyposażenie biura - Raszyn


Raszyn

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty