AMAGRAF ★ dzierżawa kopiarek ⚡ serwis kopiarek ★ introligatorskie

Usługi biurowe / Dzierżawa sprzętu biurowego

95-100 Zgierz, Andrzeja Struga 23/400

95-100ZgierzAndrzeja Struga 23/400Łódzkie427169999

42 716... 99 99więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

1

 


System broszurujący Duplo 600i

Produkt w kategorii: Urządzenia introligatorskie

Cena: do uzgodnienia

Nowoczesny i wszechstronny system broszurujący Duplo 600i zapewnia najwyższą dokładność wykańczania wydruków offsetowych i cyfrowych.

Połączenie technologii inteligentnego pobierania w zbieraczkach podciśnieniowych DSC-10/60i z zestawem szyjącym i obcinającym DBM-600 gwarantuje niezawodne szycie publikacji o zróżnicowanych formatach, w tym formatu albumowego A4.

Niezawodny system pobierania - System AMS: Każda wieża zbierająca DSC-10/60i pracuje w oparciu o technologię podciśnieniowego pobierania arkuszy.

Każda półka zbieraczki wyposażona jest w dwa regulowane wiatraki nadmuchu powietrza. Powietrze rozdziela poszczególne arkusze zapewniając niezawodne pobieranie arkuszy o zróżnicowanej gramaturze i formatach. Każda półka może być programowana oddzielnie, dzięki tej funkcji można łączyć różne gramatury papieru w tej samej pracy.

System IMBF (Intelligent Multi Bin Feeding) Zbieraczki DSC-10/60i wyposażone zostały w technologię inteligentnego pobierania arkuszy, która pozwala na pobieranie po kilka arkuszy z jednej półki. Dzięki tej funkcji operator można zaprogramować urządzenie tak, aby z jednej półki pobierane były pojedyncze arkusze lub kilka stron. Można w ten sposób łączyć wydruki offsetowe z personalizowanymi cyfrowo arkuszami. Każda półka ma pojemność 65 mm, w momencie kiedy uruchamiamy funkcję łączenia półek zwiększamy pojemność do 130 mm.

Technologia Ultradźwiękowa Każda półka wieży zbierającej DSC-10/60i może być wyposażona w opcjonalne ultradźwiękowe czujniki wykrywania podwójnych podań. Błąd spowodowany podwójnym pobraniem arkuszy zostaje natychmiastowo wykryty niezależnie od barwy pokrycia oraz koloru i gęstości papieru. Pozwala to na bezproblemowe pobranie arkuszy niestandardowych, tj. czarne, matowe okładki, grube media, uszlachetniane prace.

Automatyczna precyzja Sterowanie Duplo 600i odbywa się z poziomu prostego w obsłudze kontrolera PC. Operator może zaprogramować pracę w ciągu 60 sekund bez używania jakichkolwiek narzędzi. Użytkownik może stworzyć i zapisać nieograniczoną ilość zadań i przywołać je w dowolnym momencie. Wszelkie korekty zaprogramowanych prac mogą zostać natychmiastowo dodane z dokładnością ustawień do 0,1 mm.

Produktywność
System 600i pracuje z prędkością do 5200 broszur/godzinę. Zastosowanie opcjonalnego trójnoża DKT-200 z nożem rozcinającym prace na 2 użytki, zwiększa możliwości produkcyjne urządzenia do 9000 broszur/ godzinę.

Moduł testów i ręcznego dokładania arkuszy Dzięki temu modułowi, który spełnia również funkcję mostu łączącego, operator może dokładać dodatkowe arkusze do zestawów zbieranych z wieży. Moduł ten służy również jako test pierwszej pracy, dzięki tej funkcji wieża zapamiętuje obsługę mediów, które są ułożone na półkach. Łącznik ten przyjmuje również błędnie zebrane zestawy bez zbędnego zatrzymywania pracy całego systemu. Opcjonalny trójnóż.
 

Dostępność: Dostępne


Korzyści: System 600i z opcjonalną układarką i trójnożem to kompletne rozwiązanie do produkcji broszur, jak i zbierania zestawów prac do dalszej obróbki introligatorskiej, np. oprawy klejonej.


Gwarancja: Oferowane rozwiązanie objęte jest 12 miesięczną gwarancją. Opcjonalnie przedłużenie gwarancji do 24 lub 36 miesięcy.


Jak zamówić: Duplo Account Manager: Dawid Kosmalski dawid.kosmalski@introligatorskie.pl tel. +48 882 029 562 lub biuro@amagraf.pl, tel. +48 42 716 99 99 Zachęcamy do umówienia się na prezentację możliwości urządzenia. Możemy także wykonać próby z Państwa pliku.


Termin dostawy: W ciągu 14 dni od momentu złożenia pisemnego zamówienia


Producent: Duplo

Produkty


Zmień branżę

Usługi biurowe - Zgierz


Zgierz

 

Zmień miejscowość

  • Opoczno
  • Sieradz
  • Zduńska Wola
  • Kutno
  • Wieluń
  • Łask
  • Aleksandrów Łódzki
Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty