JDF SERWIS Eryk Grzeszkowiak

Sprzątanie i czyszczenie / Czyszczenie dywanów i obić

41-704 Ruda Śląska, Warszawska 14

41-704Ruda ŚląskaWarszawska 14Śląskie509985012

509 985... 012więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

2

 


Sprzątanie biur

Usługa w kategorii: sprzątanie domów

Cena: do uzgodnienia

Sprzątanie biur, to rodzaj usług, który wymaga staranności i dokładności. Czyste biuro, to praca w komfortowych warunkach i zdrowym otoczeniu. Nie ma chyba nic bardziej rozpraszającego jak pracownik w biurze, który wciąż kicha, kaszle i wydmuchuje nos. Niestety coraz więcej osób cierpi na różnego rodzaju alergie a to wymusza na firmach sprzątających szczególnej staranności jeśli chodzi o sprzątanie biur.

Opróżnione kosze, czyste toalety i aneksy kuchenne, sprzęt elektroniczny oraz inne powierzchnie wolne od kurzu, czysta i pachnąca podłoga, czyste okna i porządek na biurkach, to tylko niektóre z rzeczy o jakie powinna zadbać firma sprzątająca.

Jeśli zależy Ci na pracy w komfortowych warunkach, cenisz dokładność i dbałość nawet o te najdrobniejsze szczegóły i chcesz mieć pewność, że firma sprzątająca stanie na wysokości zadania, to zapraszamy do współpracy.

Gwarantujemy, że współpraca z nami będzie czystą przyjemnością, a biura zawsze należycie wysprzątane.

Korzyści: Zlecając sprzątanie biur naszej firmie macie Państwo pewność, że pracownicy będą pracować w komfortowych, wolnych od kurzu i innych zabrudzeń powierzchni. Nie musicie się Państwo martwić czy w ubikacji jest papier toaletowy, ręczniki papierowe lub mydło.


Sposób wykonania: Usługi wykonujemy zgodnie z obowiązującymi w branży sprzątającej standardami wykorzystując sprzęt oraz technikę pracy dostosowaną do zabrudzeń i czyszczonych powierzchni. Sprzątanie biur wykonujemy głównie w mieście Katowice, ale działamy też w innych....


Gwarancja: Współpracując z firmą JDF Serwis masz gwarancję, że sprzątanie biur powierzyłeś zawodowcom, którzy znają się na swoim fachu. Masz również gwarancję, że do sprzątania zostaną użyte sprawdzone i atestowane środki przyjazne otoczeniu i alergikom.


Zasięg: Katowice, Gliwice, Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice, Zabrze, Bytom, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Tychy, Mikołów


Termin wykonania: Termin wykonania usługi ustalamy wspólnie z klientem, jednak zazwyczaj wystarczy umówić się z tygodniowym wyprzedzeniem na wykonanie usługi sprzątania biur.


Jak zamówić: Sprzątanie biur można zamówić dzwoniąc pod nr. tel. 509 985 012 lub skorzystać z formularza kontaktowego strony internetowej http://jdfserwis.pl/ Zapraszamy do współpracy!

Usługi

  • Nieruchomości, dom i ogród
  • Pomoc domowa
  • Sprzątanie mieszkań
  • sprzątanie domów (2)
  • Sprzątanie poremontowe

Zmień branżę

Sprzątanie i czyszczenie - Ruda Śląska


Ruda Śląska

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty