Refinanse Windykacja Kancelaria Prawna

Finanse i ubezpieczenia / Windykacja długów

85-009 Bydgoszcz, Dworcowa 45

85-009BydgoszczDworcowa 45Kujawsko-pomorskie523219575

52 321... 95 75więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Ocena: 5.7

Jacek

Zawsze miła obsługa w dziale obsługi klienta i profesjonalne podejście windykatorów. Firma Refinanse swoje działania zaczyna zaraz po podpisaniu umowy. O wszystkich czynnościach firmy jesteśmy na bieżąco informowani. Szczerze polecam.

1

6

6
Skampol Wawrzyniak

Znajomi z zaprzyjaźnionej firmy polecili mi Refinanse ale mimo to byłem dość negatywnie nastawiony bo wcześniej miałem do czynienia z firmami windykacyjnymi i ogólnie oceniam ten segment biznesowy bardzo krytycznie. JEDYNA FIRMA WINDYKACYJNA NA RYNKU KTÓRA ZASŁUGUJE NA POZYTYWNĄ OCENE! Skuteczność, profesjonalizm oraz obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Bierzcie windykatorzy przykład z Refinanse bo przynajmniej macie się od kogo uczyć!

1

6

6
Alma Jakubiak

Gratuluje Refinanse podejście do prowadzonej działalnośc*** podejście oraz efektywne działanie powoduje, że z przyjemnością piszę pozytywną opinie. Serdecznie polecam usługi firmy Refinanse.

1

6

6
Bogdan

Firma godna w 100% godna polecenia. Profesjonalne podejście do każdej sprawy, a co najważniejsze kontakt z klientem na każdym etapie sprawy.

1

5

6
Dawid

Współpracowałem z Firmą Refinanse i nie mogę powiedzieć nic złego o ich obsłudze oraz metodach działania. Odnoszę wrażenie, że niepochlebne opinie piszą osoby, które były dłużnikiem. Jak najbardziej polecam tą firmę w pomocy odzyskania swoich należności.

1

6

6
Ireneusz

Mimo, że jestem z Katowic dobrze się współpracuje z firmą Refinanse z Bydgoszczy. Działanie na terenie całego kraju na pewno uatrakcyjnia ich ofertę. Sprawiają wrażenie rzetelnej firmy dlatego polecam.

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Finanse i ubezpieczenia - Bydgoszcz


Bydgoszcz

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty