Firma NOVA rejestracja pojazdów, zdjęcia do dokumentów, laminowanie,...

80-822 Gdańsk, Rzeźnicka 58 lok. 6

501 730... 083więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Aktualności

NOWOŚĆ - Przegrywanie kaset VHS na DVD -NOWOŚĆ

NOWOŚĆ - Przegrywanie kaset VHS na DVD -NOWOŚĆ

Oferujemy Państwu przegranie filmów video z wakacji, ślubu, komunii, chrzcin lub innych na DVD. Tak przygotowaną płytę można oglądać na swoim stacjonarnym odtwarzaczu DVD lub na komputerze.

Do konwersji kaset na DVD używamy profesjonalnego sprzętu firmy FUNAI. Wszystkie nagrania można odtwarzać w stacjonarnych odtwarzaczach DVD jak i przy użyciu komputera.

Nagranie 2 godz. materiału na płytę DVD (w cenie płyta DVD w pudełku) to koszt 20 zł. Jeżeli posiadacie Państwo więcej niż 5 godz. materiału koszt przegrania na płytę wynosi tylko 16 zł za 2 godz. materiału.

Dla Państwa uwiecznimy wspomnienia na nośnikach cyfrowych. To Państwo macie możliwość zdecydowania czy każdy materiał ma zostać zapisany na oddzielnym nośniku czy też np. dwie kasety mają znaleźć się na jednej płycie DVD.

Nośniki magnetyczne takie jak kasety VHS, Video 8, HI 8, Mini DV szybko ulegają zniszczeniu. Dotyczy to również kaset cyfrowych. Taśma wideo jest bardzo wrażliwa na pola magnetyczne, temperaturę, wilgotność. Do szybkiego zużycia przyczynia się również każde odtworzenie w magnetowidzie czy kamerze (naprężenia, tarcie głowic). Nawet jeśli kaseta jest nieużywana następuje systematyczne rozmagnesowywanie się taśmy, pogarsza się jakość zapisu (większy szum, mniejsza ostrość, zerwania). Po kilkunastu latach nagranie może być już nie do odzyskania. W przypadku taśm słabszej jakości widoczne pogorszenie obrazu będziemy mogli zaobserwować już po kilku latach. Właściwie eksploatowana płyta może przetrwać kilkadziesiąt lat oferując niezmienną jakość obrazu i dźwięku. Płyty możemy w prosty sposób i zupełnie bezstratnie kopiować, konwertować do innego formatu itp. dzięki czemu nasze nagrania stają się naprawdę nieśmiertelne.
Kolejnym faktem jest, iż w przypadku popsucia się naszego odtwarzacza VHS nie ma sensu kupowania nowego, kasety VHS odchodzą w niepamięć. Obecnie każdy wie, że najnowsza technologią w tej dziedzinie jest odtwarzacz DVD. Jest to kolejny powód dla którego warto skorzystać z naszych usług.

Płyty zapisane są w standardzie DVD-RW. Obsługuje go ponad 95% odtwarzaczy.
Problem z odczytem mogą mieć tylko niektóre stare modele, praktycznie wszystkie produkowane po roku 2000 są zgodne z tym standardem. Dla pewności można sprawdzić w instrukcji odtwarzacza listę obsługiwanych formatów.
Płyta powinna być również bez problemu czytana przez każdy komputer wyposażony w napęd DVD oraz oprogramowanie do odtwarzania płyt DVD.

UWAGI:

Oferta dotyczy kopiowania i obróbki materiałów nie chronionych prawami autorskimi, kopiujemy wszelkie nagrania prywatne lub takie do których osoba zlecająca posiada prawa autorskie.

Wróć do listy aktualności

5

 

Kontakt

80-822 Gdańsk,
Rzeźnicka 58 lok. 6

501 730... 083więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.firmanova.pl


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd