Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług oraz statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na zapisanie i dostęp do tych plików. Więcej szczegółów, w Polityce prywatności.

x  zamknij
pakiet Starter to:
 • Przejrzysta oferta Twojej firmy
 • Skuteczne dotarcie do setek klientów
 • Pozycjonowanie Twojej branży w wyszukiwarkach
 • Dostępność Twojej oferty w innych, dużych portalach
 • Pozycja na liście firm powyżej pakietów Wpis
Wybierając pakiet Starter:
 • W prosty sposób stworzysz profesjonalną prezentację Twojej firmy bez znajomości języków programowania i innych technicznych zawiłości, oszczędzając czas i pieniądze
 • Pokażesz jak dojechać do siedziby i oddziałów Twojej firmy na wirtualnej mapie z opcją planowania dojazdu, dzięki czemu klienci wygodnie zaplanują odwiedziny w Twoim sklepie bądź biurze
 • Otrzymasz formularz kontaktowy, dzięki któremu w łatwy sposób obsłużysz zapytania ofertowe klientów
 • Wyeksponujesz logo firmy, zarówno na liście firm, jak i w prezentacji, co wyróżni Twoją prezentację spośród innych oraz wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki
 • W ciągu kilku minut wyeksponujesz wizualnie produkty i usługi, co pozwoli klientom poznać Twoją ofertę w wygodny sposób
 • Zasięg Twojej oferty stale poszerza się o nowe miejsca w Internecie, bez dodatkowych opłat
 • Możliwość podwyższenia pozycji w katalogu branżowym za pomocą pozycjonowania w portalu
 • Zamieścisz adres Twojej strony www, zwiększając liczbę jej odwiedzin oraz zyskasz wartościowy link, który pomoże podnieść pozycję strony w wyszukiwarkach
 • Otrzymasz wszystkie korzyści Pakietu Wpis
To wszystko sprawi, że Twoja oferta będzie dostępna dla tysięcy potencjalnych klientów.
Zobacz opinie naszych klientów

Pakiet Starter jaki oferuje Firmy.net to najlepsza oferta na rynku, zwłaszcza dla małych przedsiębiorców czy osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Bardzo atrakcyjna cena i ogromne korzyści. Pakiet Starter jaki oferuje Firmy.net to najlepsza oferta na rynku, zwłaszcza dla małych przedsiębiorców czy osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Bardzo atrakcyjna cena i ogromne korzyści. Comiesięczne raporty, widoczność firmy we wszystkich ważnych portalach ogłoszeniowych. Firmy.net zwiększa szansę dotarcie do Klienta oraz podnosi prestiż i wiarygodność firmy dzięki możliwości otrzymywania certyfikatów. Polecam i z pewnością dalej będę korzystać z usług Firmy.net. Zobacz więcej »

 

 

Creative Relations Doradztwo Wizerunkowe

Pakiet STARTER pozwolił mi w przyjazny sposób przedstawić klientom zasady, historię oraz ofertę mojej firmy. Dzięki niemu dotarłem do wielu nowych klientów, a obecnym klientom udostępniłem narzędzie do śledzenia wciąż poszerzającej się oferty. Pakiet STARTER pozwolił mi w przyjazny sposób przedstawić klientom zasady, historię oraz ofertę mojej firmy. Dzięki niemu dotarłem do wielu nowych klientów, a obecnym klientom udostępniłem narzędzie do śledzenia wciąż poszerzającej się oferty. Pakiet STARTER, pozwala stworzyć dobrą reklamy w dobrej cenie! Pozdrawiam serdecznie biuro obsługi klienta i dziękuję za stałe wsparcie i pomoc. Zobacz więcej »

 

 

LUST Ubezpieczenia - Krzysztof Stroczyński

Witam. Gorąco polecam pakiet Starter. To świetny sposób, by zaistnieć na rynku. Odkąd moja firma go posiada przyczynił się on do wzrostu liczby użytkowników chcących poznać moją ofertę. Witam. Gorąco polecam pakiet Starter. To świetny sposób, by zaistnieć na rynku. Odkąd moja firma go posiada przyczynił się on do wzrostu liczby użytkowników chcących poznać moją ofertę. Pakiet mam od miesiąca, a już dzisiaj dzięki niemu zdobyłem kilku ważnych dla mojej firmy klientów. Mam nadzieję, że tak będzie już zawsze i że mój biznes będzie cały czas się rozwijał :) Zobacz więcej »

 

 

AMAZO Szymon Bełkowski

Od kilku miesięcy korzystamy z pakietu Starter. Firmy.net nie rzucają słów na wiatr, faktycznie nasza firma plasuje się wysoko we wskazanych branżach w regionie, a link do samej platformy Firmy.net (...) Od kilku miesięcy korzystamy z pakietu Starter. Firmy.net nie rzucają słów na wiatr, faktycznie nasza firma plasuje się wysoko we wskazanych branżach w regionie, a link do samej platformy Firmy.net, nieustannie pozycjonuje się w Google na jednym z czołowych miejsc, dzięki czemu realnie zwiększa się prawdopodobieństwo zwiększenia docieralności Klientów do naszej firmy. Doskonale oceniam również narzędzia administracyjne pozwalające sporządzać statystyki pozycjonowania i odwiedzin prezentacji firmy. Najwyższą ocenę wystawiam również pracownikom telelinii, z których efektywnej pomocy miałem okazję dwukrotnie skorzystać. Zobacz więcej »

 

 

Sebastian Sarré - GZW Odbudowa i Tuning

Przez dłuższy czas nasza firma korzystała z bezpłatnego wpisu w bazie danych Firmy.net. Miesiąc temu wykupiliśmy pakiet Starter i muszę przyznać, że nawet nie przypuszczałem jak może w ten sposób zwiększyć się liczba odwiedzin naszej(...) Przez dłuższy czas nasza firma korzystała z bezpłatnego wpisu w bazie danych Firmy.net. Miesiąc temu wykupiliśmy pakiet Starter i muszę przyznać, że nawet nie przypuszczałem jak może w ten sposób zwiększyć się liczba odwiedzin naszej prezentacji.

Wielką zaletą pakietu jet możliwość prezentowania produktów i usług. Można w ten sposób przybliżyć swoją ofertę klientowi. Nie bez znaczenia jest także mapka dojazdu i pełne dane teleadresowe. Reasumując polecam rozszerzone pakiety w portalu Firmy.net.
Zobacz więcej »

 

 

Regeneracja Głowic, Szlifiernia i Sklep "REDO" s.c.

Dlaczego reklama w Firmy.net?

Dynamiczny wzrost

Firmy.net zadziwia dynamiką rozwoju – w ciągu 3 lat portal zanotował najwyższy wzrost zainteresowania wśród katalogów firm. Według Alexa.com Firmy.net to 129 strona w Polsce pod względem popularności.129pol
Dynamiką rozwoju portalu Firmy.net
Źródło: alexa.com

Kompleksowa promocja Twojej firmy

Firmy.net daje Ci największy zasięg w sieci, współpracując z dużymi portalami. Partnerzy Firmy.net wyświetlą Twoją prezentację. Dzięki temu Twoja oferta dociera do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Program „Firma Przyjazna Internautom”

Program powstał, aby wyedukować i zachęcić firmy do podnoszenia standardów komunikacji z klientami w Internecie. Inicjatywa ta ma na celu promowanie oraz wyróżnianie firm, które dostosowują swoje prezentacje w portalu do wymagań internautów. Realizowanie postawionych przez specjalistów warunków premiowane jest specjalnymi wyróżnieniami i bonusami. Im większy stopień uczestnictwa w programie, tym wyższa pozycja firmy w katalogu firm.

8 pozycja według Megapanel PBI/Gemius

Według cenionego rankingu serwisów tematycznych Megapanel PBI/Gemius Firmy.net zajmuje 6 pozycję w Polsce w kategorii Wyszukiwarki i katalogi.
Rankingu serwisów tematycznych Megapanel PBI/Gemius
Źródło: media2.pl

Natychmiastowy zwrot z inwestycji

Zwykle na odwiedziny klienta trzeba zaczekać do wypromowania strony www. Zasięg Firmy.net i serwisów partnerskich gwarantują wysoką oglądalność Twojej oferty.

Serwis Okazje.Firmy.net z kuponami rabatowymi

Serwis Okazje.Firmy.net umożliwia małym i dużym firmom, o zasięgu lokalnym lub ogólnopolskim, pozyskiwanie klientów dzięki tworzeniu specjalnych okazji zakupowych na produkty i usługi bez żadnych opłat i prowizji. Kupony rabatowe wyróżniają firmę wśród konkurencji oraz zwracają uwagę klienta i zachęcają go do skorzystania z danej oferty. Dodawanie okazji jest samodzielne, z poziomu konta, bez narzucania wielkości zniżek.
Zamów Starter i zyskaj nowych klientów już dzisiaj:
299 PLN / rok przez cały okres umowy
Zamawiam
Prezentacja Twojej firmy w pakiecie Starter jest promowana od razu po utworzeniu. Zapomnij o wyczekiwaniu na odwiedziny pierwszego klienta i zamów pakiet Starter.
Testuj pakiet bezpłatnie przez 14 dni bez zobowiązań

Bezwarunkowa Gwarancja Satysfakcji albo zwrot pieniędzy.

Jeśli z jakichkolwiek powodów zdecydujesz, że nie chcesz już korzystać z pakietu Starter, masz 3 miesiące na rezygnację z usługi. Zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 14 dni od poinformowania nas o Twojej decyzji.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wszystkich korzyści, zapoznaj się ze szczegółowym porównaniem pakietów.