SPEC KABLE Monika Modelska

Przemysł telekomunikacyjny / Sprzęt i podzespoły telekomunikacyjne

64-920 Piła, Kossaka 88

64-920PiłaKossaka 88Wielkopolskie673512101

67 351... 21 01więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok



Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd
 
 

SPEC KABLE Monika Modelska

64-920 Piła, Kossaka 88

67 351... 21 01więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

O firmie

Sklep elektroniczny SPEC KABLE oferuje m.in. części elektroniczne oraz przewody i kable sieciowe, prądowe, sterownicze, alarmowe, audio i telekomunikacyjne łącznie ze światłowodami. Posiadamy szeroki asortyment do sieci komputerowych - routery, szafy 19", patch panele, switche i inne akcesoria. Oferujemy duży wybór zaciskarek przemysłowych i telekomunikacyjnych oraz szeroki asortyment puszek podłogowych, złącz TV i komputerowych (wtyk RJ45 czy...

Rozwiń

Sklep elektroniczny SPEC KABLE oferuje m.in. części elektroniczne oraz przewody i kable sieciowe, prądowe, sterownicze, alarmowe, audio i telekomunikacyjne łącznie ze światłowodami. Posiadamy szeroki asortyment do sieci komputerowych - routery, szafy 19", patch panele, switche i inne akcesoria. Oferujemy duży wybór zaciskarek przemysłowych i telekomunikacyjnych oraz szeroki asortyment puszek podłogowych, złącz TV i komputerowych (wtyk RJ45 czy audio-video), a także przyłączy już z zarobionymi końcówkami (HDMI, RCA czy VGA). Posiadamy paletę narzędzi producentów: Knipex czy Wera. Dostępne testery do sieci Lan oraz mierniki prądowe. Z naszymi produktami możesz wykonać całe elektroinstalacje. Wysyłka towarów na całą Polskę poprzez firmę kurierską 7-ka.

Branże:

  • Przemysł i produkcja / Przemysł telekomunikacyjny / Sprzęt i podzespoły telekomunikacyjne

Zwiń

  • Profile działalności firmy: sprzedaż, hurt, detal
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, przelew, karta

Produkty

  • Przewód alarmowy YTDY - SPEC KABLE Monika Modelska Piła

    Przewód alarmowy YTDY (Łączność i komunikacja )

    Oferujemy sprzedaż kabli oraz przewodów, w tym przewodu alarmowego YTDY.

  • Switch SFP - SPEC KABLE Monika Modelska Piła

    Switch SFP (Łączność i komunikacja )

    Oferujemy switche z portami SFP.

  • Gniazda internetowe RJ45 - SPEC KABLE Monika Modelska Piła

    Gniazda internetowe RJ45 (Łączność i komunikacja )

    Oferujemy sprzedaż gniazd internetowych RJ45.

  • Patchcord SC/APC - SPEC KABLE Monika Modelska Piła

    Patchcord SC/APC (Łączność i komunikacja )

    Zajmujemy się sprzedażą patchcordów SC/APC.


Zobacz wszystkie produkty

Zobacz jak zostać liderem branży

Zmień branżę

Przemysł telekomunikacyjny - Piła


Piła

 

Zmień miejscowość

  • Września
  • Jarocin
  • Krotoszyn
  • Gostyń
  • Koło
  • Chodzież
  • Kościan
Zamknij

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty