Mega Byte sp. z o.o.

Sprzęt komputerowy / Serwis komputerów

73-110 Stargard, Grodzka 2

73-110StargardGrodzka 2Zachodniopomorskie794588394

794 588... 394więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

4

 


Ocena: 5.9

Dorota

Oprócz ogromnej merytorycznej wiedzy, którą pan Marcin niewątpliwie posiada, co nie podlega dyskusji, dysponuje on pewną cechą wcale nie tak powszechną u informatyków (współpracuję z różnymi od 20 lat): potrafi ją przekazać dalej. Nie irytuje go użytkownik o mniejszym doświadczeniu i wiedzy a to jest przecież właśnie przypadek, gdy po pomoc sięgamy. To powoduje, że nawet jak coś jest zapewne nieskomplikowane i wiedziałabym jak? to i tak dzwonię do niego, bo z pomocą jest szybciej i milej.

1

6

6
Marlena i Adam

Szczerze polecamy usługi Pana Marcina. Niesamowita wiedza, profesjonalizm w każdym calu, a do tego wyjątkowa osobowość. Korzystamy z serwisu już od wielu lat i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Jedyny informatyk, do którego się zgłaszamy w przypadku jakiejkolwiek awarii. Powierzając*** Marcinowi nasz sprzęt wiemy, że wszystko zostanie fachowo wykonane, a cena też nas nie zbije z nóg ;)

1

6

6
Adam

Bardzo polecam usługi tego informatyka z naszego słabego laptopa zrobił naprawdę dobry komputer, kiedy od innych informatyków słyszałem, że nie da się nic zrobić. Teraz praca na moim laptopie to prawdziwa przyjemność. Do tego za swoje usługi bierze niedrogo.

1

6

6Pokaż oceny
  • Obsługa:
  • Lokalizacja:
  • Serwis i usługi:
  • Promocje i rabaty:
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6
jaclaw6

Facet wie o komputerach i internecie wszystko nie ważne gdzie jestes potrafi pomóc nawet na końcu Europy polecam wszystkim jego usługi i Jego samego:-)

1

6

6
Olivia

Świetny informatyk - pracuje szybko i dokładnie (w jego przypadku te sprzeczności nie wykluczają się), praca dopięta na przysłowiowy ostatni guzik, profesjonalista w każdym calu :), zawsze można na niego liczyć i na dodatek jest sympatyczny :) Pozdrawiam Panie Marcinie

1

6

6
Jadwiga

Pełny profesjonalizm. Polecam

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Sprzęt komputerowy - Stargard


Stargard

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty