Schody, poręcze i balustrady Czechowice-Dziedzice

Schody, poręcze i balustrady pełnią nie tylko funkcję użytkową, lecz mogą być także wspaniałym elementem dekoracyjnym mieszkania. Odpowiednio dobrane podkreślą nowoczesny, minimalistyczny charakter wnętrza lub staną się efektownym dopełnieniem pomieszczeń utrzymanych w historyzującym stylu. Wybierając schody musimy zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd, ale także na rozmiary. Bardzo modne ze względu na niewielką przestrzeń jaką zajmują są schody kręcone.

Klimunt Janusz - Układanie i cyklinowanie parkietów

ul. Żabia 29
43-300 Bielsko-Biała, woj. śląskie
Tel.: 609115207
Opinii klientów: 2
,
Referencji: 0
,
Usług: 3
Układanie i cyklinowanie parkietów. Wykonywanie schodów, balustrad, poręczy, boazerii drewnianych. Wyróżnia nas: tradycja i wysoka jakość wykonania.

Kamieniarstwo Józef Dziubek

Słoneczna10
32-650 Kęty, woj. małopolskie
Tel.: 602789789
Opinii klientów: 0
,
Referencji: 0
Kamieniarstwo Józef Dziubek

STAMET Stańczyk Sp.J.

Junacka 8
43-502 Czechowice-Dziedzice, woj. śląskie
Tel.: 322155472
Opinii klientów: 0
,
Referencji: 0
,
Produktów: 4
Specjalizujemy się w obróbce stali nierdzewnej i w fachowych usługach ślusarskich. Wykonujemy balustrady, bramy, ogrodzenia, schody, wyroby nierdzewne

Drewpol II S.C. Grażyna Wróbel, Jacek Wróbel

Pionkowa 2
43-502 Czechowice-Dziedzice, woj. śląskie
Opinii klientów: 0
,
Referencji: 0

Stal Hem Henryk Michalski

ul. Chłopska 17
Czechowice-Dziedzice, woj. śląskie
Opinii klientów: 0
,
Referencji: 0