Gomez - Michał Dobicki

Odzież / Odzież damska

60-693 Poznań, Drobnika 2

60-693PoznańDrobnika 2Wielkopolskie618254520

61 825... 45 20więcej

Zgłoś błąd/Edytuj dane


 

Gomez - Michał Dobicki

60-693 Poznań, Drobnika 2

61 825... 45 20więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Ocena: 0

Joanna

Muszę dołączyć do grona osób, ktore trafiły na nierzetelny sklepik internetowy GOMEZ, ktory przetrzymuje bezprawnie pieniądze na koncie, przy zwrocie towaru. Już ponad trzy tygodnie nie zwracają mi pieniędzy pomimo dzwonienia na infolinię i domagania sie zwrotu moich pieniędzy. Sytuacja żenująca i niespotykana - ciekawe czy właściciel Michał Drobicki zamierza tak ukraść, a nie zarobić pierwszy milion? Przestrzegam przed zakupami w sklepiku!!!!!

1

niezadowolony klient

Nie polecam, złożone zamówienie, tym samym dniu zapłata i potwierdzenie przyjęcia do realizacji, po 5 dniach informacja że niestety firma nie posiada zamówionego towaru, odwrotna informacja do firmy o nr.konta i dane gdzie należy zwrócić wpłacone pieniądze,po 3 dniach nikt nie chce udzielić informacji co z pieniędzmi które nie wpłynęły na wskazane konto reasumując firma Gomez korzysta z obcych środków 9 dni i ile jeszcze pokorzysta nie wiadomo nie wiadomo ;(

1

007

NIE POLECAM!!! Sprzedać towar? Ok! rozpatrywać reklamację? Po opiniach niezależnych rzeczoznawców, jestem zmuszony oddać sprawę na drogę sądową. Przestrzegam przed zakupami!!!

1

 • Liderzy branży

  Odzież damska w miejscowości Poznań

 • "BETA PLUS" s.c. Hurtownia odzieży

  Hurtownia odzieży, tania odzież turecka, sukienki, tuniki, bluzki damskie, koszule damskie, t-shirty męskie, spodnie męskie, odzież duże rozmiary.

  63-100 Śrem, Niesłabin, Zielona 3

  506 066... 059więcej

 • Używana Odzież Robocza z Importu

  Oferujemy bogaty asortyment odzieży roboczej nowej oraz używanej pochodzącej z importu. Wysoka jakość towaru sprawia że służy on na długi czas.

  60-179 Poznań, Smoluchowskiego 7

  61 861... 48 23więcej

Zobacz jak zostać liderem branży

Zmień branżę

Odzież - Poznań


Poznań

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty