Siwińska Anna, notariusz

Prawo / Notariusze

90-419 Łódź, al. Kościuszki 8

90-419Łódźal. Kościuszki 8Łódzkie426337313

42 633... 73 13więcej

Zgłoś błąd/Edytuj dane


 

Siwińska Anna, notariusz

90-419 Łódź, al. Kościuszki 8

42 633... 73 13więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 4.1

Agnieszka

Kancelaria godna polecenia. Pani notariusz Anna Siwińska jest osobą miłą, rzetelną i kompetentną. Profesjonalne podchodzi do sprawy i przede wszystkim dba o interesy swoich klientów.Mimo wielu wątpliwości i pytań z mojej strony zawsze mogłam liczyć na fachową poradę. Gorąco polecam!

6

Marek M.

Polecam usługi Pani Notariusz Anny Siwińskiej. Bardzo szybko i profesjonalny sposób załatwiłem u niej formalności z trzema aktami notarialnymi. Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży wyróżnia ją spośród innych notariuszy. Osoba konkretna i stanowcza. Formalności załatwione w miłej atmosferze, wobec czego mogę polecić kancelarię Pani Notariusz.

6

Barbara

Szczerze mówiąc dziwią mnie te wszystkie negatywne opinie i uważam, że są bardzo krzywdzące. Pani Notariusz jest rzeczywiście osobą konkretną i stanowczą, ale na pewno nie arogancką. Rolą notariusza jest fachowe przeprowadzenie powierzonej sprawy i dopilnowanie interesów stron. W moim przypadku wszystko zostało przeprowadzone sprawnie i bez zarzutów, w miłej atmosferze, wobec czego mogę spokojnie polecić kancelarię Pani Notariusz.

6

Pokaż wszystkie opinie

Zobacz jak zostać liderem branży

Zmień branżę

Prawo - Łódź


Łódź

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty