Auto Szkoła Szybkie Prawko

Edukacja i szkolnictwo / Nauka jazdy

95-100 Zgierz, 3go Maja 6 lok. 13

95-100Zgierz3go Maja 6 lok. 13Łódzkie662295810

662 295... 810więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

4

 


Ocena: 6.0

stasiaq

Najlepsza auto szkoła w województwie Łódzkim. Instruktorzy podchodzą do każdego z zaangażowaniem i są bardzo przemili. Wytłumaczą wszystko jak krowie na granicy. Polecam bardzo serdecznie. Nie bać sie, bo jeśli szukacie auto szkoły albo juz sie zapisaliscie do Szybkiego Prawka to nie musicie sie martwić bo jesteście w najlepszych rękach na świecie. (:

1

6

6
Iza

Profesjonalne podejście do kursantów, miła i bezstresowa atmosfera. Ciekawie prowadzone zajęcia. POLECAM

1

6

6
Paweł

Wszystkim polecam naukę jazdy w tej szkole! Bardzo spokojni instruktorzy, cierpliwi, nie krzyczą, szanują kursanta! Widać, że właściciel prowadzi tę szkołę z pasją... Nauka u pana Adama jest na bardzo wysokim poziomie.

1

6

6
Dawid Kar

Świetna Auto Szkoła, jeździłem z 3 instruktorami :). Pan Adam bardzo spokojny i opanowany, super wszystko wytłumaczy, jeśli trzeba powtórzy - nigdy się na mnie nie zdenerwował, nie krzyczał. Pan Grześ również spokojny ,chociaż czasem podnosił głos, ale miło wspominam zajęcia z min. Pani Monika - nie podobały mi się zajęcia z nią! Kilka razy wprowadziła mnie w błąd na skrzyżowaniu! Byłem niezadowolony z pani Moniki powiedziałem to p.Adamowi i dostałem 3 godz. gratis. Polecam tę szkołę i p.Adama!

1

6

6
Marzena Garnys

Wszystkim gorąco polem szkolenie w tej auto szkole, godziny dodatkowe wykupione u pana Adama pozwoliły mi szybko zdać egzamin! Dopiero w Szybkim Prawku nauczyłam się jeździć! Godzina dodatkowej jazdy u pana Adama 33zł!!! Inni mają po 40 - 50zł! Jeździłam 2 różnymi Swiftami - jeden identyczny jak na egzaminie w WORD z guzikiem do odpalania, drugi wersja SPORT

1

6

6
Dawid P.

Polecam auto szkołę Szybkie Prawko i instruktorów, którzy w niej pracują. Moim zdaniem najlepsza szkoła w Zgierzu, zajęcia w miłej i spokojnej atmosferze, wyczuwa się duże zaangażowanie właściciela! W tej szkole miałem tylko jazdy dodatkowe, wcześniej jeździłem z panem Granos*** i nie byłem zadowolony! Polecam Szybkie Prawko! Dziękuję za profesjonalne przygotowanie do egzaminu praktycznego! Szkołę będę polecał wszystkim znajomym!

1

6

6

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Edukacja i szkolnictwo - Zgierz


Zgierz

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty