
WEBAC Sp. z .o.o.
- Profil firmy
- Produkty i usługi
- Kontakt
Katalog produktów i usług
Wąż AB
Wąż iniekcyjny Typ AB jest jednowarstwowym perforowanym przewodem z tworzywa sztucznego (PCV) z otworami umożliwiającymi rozprzestrzeniania się środka iniekcyjnego w procesie iniekcyjnego, ciśnieniowego uszczelniania przerw roboczych. Wąż iniekcyjny Typ AB stosuje się do uszczelniania przerw roboczych poniżej poziomu gruntu stale lub okresowo obciążonych wodami gruntowymi, stokowymi lub powierzchniowymi; również wodą pod ciśnieniem.
Webac 1403
WEBAC®1403 stosuje się do zamykania, uszczelniania oraz wypełniania rys i pustek o ograniczonej roz-szerzalności, w środowisku suchym, wilgotnym oraz rys wypełnionych wodą bezciśnieniowo. Służy także jako izolacja pozioma przeciwko kapilarnemu podciąganiu wilgoci w budowach z cegły, kamienia natural-nego, tłuczonego, struktury mieszanej. WEBAC®1403 stosuje się również do iniekcji przez węże iniekcyjne przy uszczelnieniach przerw roboczych.
webac 157
Obszar zastosowań
WEBAC®157 służy do szybkiego, tymczasowego zamknięcia i uszczelnienia wilgotnych rys i przecieków wody pod ciśnieniem, jak również do wypełnienia pustek i szczelin w betonie, murze, kamieniach natural-nych, budownictwie podziemnym (szyby) oraz obiektach typu zbiorniki wodne (w tym wody pitnej), kana-łach i w podobnych obszarach budownictwa wodnego. Elastyczna struktura pianki pozwala zastosować WEBAC®157 w obszarach, w których mogą pojawić się niewielkie ruc
Webac 4270
WEBAC4270 jest wodoaktywną żywicą do gruntowania, nie emulgującą, przezroczystą do suchych, wil-gotnych, mokrych i zaolejonych/ zatłuszczonych podłoży mineralnych o otwartych porach.
WEBAC4270 można stosować jako środek do gruntowania pod kolejne warstwy oraz jako żywiczne lepiszcze do robienia zapraw wyrównawczych.
Rodzaj materiału
- dwuskładnikowa żywica epoksydowa
- bez rozpuszczalnika
- bardzo niska lepkość, ok. 90 mPa s
Webac 5611
Obszar zastosowań
WEBAC®5611 jest uniwersalną izolacją powierzchniową, która może być stosowana jako izolacja przeciwwil-gociowa, przeciw wodzie napierającej i wodzie bez ciśnienia.
Główne obszary zastosowań to:
- uszczelniania balkonów i tarasów
- izolacje ścian zewnętrznych, podłoży betonowych i poziomych uszczelnień w ścianach (np. na ławie fun-damentowej),
- uszczelnienia kolektorów typu zbiorniki wodne, retencyjne, osadniki, gnojowice i szamba,
- izola
Odwiedzin: 7672, Wyświetleń w branży Budownictwo: 13630
Firmy.net ID: WPMFK