FREEMIND Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej

Lekarze specjaliści i gabinety / Lekarze psycholodzy

00-021 Warszawa, Chmielna 5/7 lok. 16

00-021WarszawaChmielna 5/7 lok. 16Mazowieckie511332517

511 332... 517więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

4

 


Ocena: 6.0

Olga

Przez długi cza*** dietetyka, psychodietetyka, kompleksowej pomocy w problemie podjadania, otyłości, utrzymania diety. W poradni dla osob otyłych dowiedziałam się o Centrum FreeMind. Znalazłam tam kompleksową, fachową pomoc, doświadczonego psychologa i dietetyka którzy pomogli mi w walce z nałogiem, ostracyzmem społecznym i lekką depresją. wiem , że na wsparcie centrum mogę zawsze liczyć! To wiele znaczy. Dziekuje FreeMind za pomoc i okazaną serdeczność !

1

6

6
ElaM

Panią Małgosię poznałam w zeszłym roku mieliśmy okazję wspólnie pracować nad moimi problemami z którymi do centrum freemind się zgłosiłam. Sytuacja życiowa oraz narastające problemu spowodowały że musiałam poszukać pomocy psychoterapeutycznej. Jakie są moje wrażenia, odczucia z wizyty i samej terapii. Mani Małgosia to osoba wzbudzająca zaufanie. Przy tym Specjaliście czułam, że mogę się otworzyć, że jest to ktoś kto wysłucha mnie, potrafi zrozumieć i pomóc. Polecam wszystkim!

1

6

6
Marek35

Brałem udział w kilku sesjach terapii grupowej. Mój problem z jakim się borykałem to nieśmiałość w kontaktach z innymi oraz brak pewności siebie. Taki lęk społeczny. Trafiłem do centrum Freemind z uwagi na fakt iż mają duże doświadczenie w tej dziedzinie. A nie wiele jest placówek które specjalizują się w oswajaniu nieśmiałości i leczenie lęku społecznego. Mnóstwo pozytywnych opinii na ich temat. Zaufałem specjalistom tam pracujących i nie zawiodłem się. Polecam wszystkim

1

6

6
pieksa

Pani Małgorzata Reiter to specjalista w swojej dziedzinie. Zna się na tym co robi. Już jakiś czas uczęszczałam na terapie do Pani Małgosi i mogę z pewnością polecić tego terapeutę. Wymagałam skuteczności od psychologa i to otrzymałam. Terapia przekazywana jest w sposób prosty i obrazowy. Jasne wskazówki tego co robić jak działać i jak zmienić swoje myślenie nastawienie składają się w całość i rozwiązują problemy z którymi nie potrafiłam sobie sama poradzić. Polecam

1

6

6
Pawel

Miejsce stworzone dla Pacjentów. Miła atmosfera, a pracujący w nim Specjaliści znają się na rzeczy. Mi była dane spotkać się z psychologiem z polecenia. Byłem sceptyczny do lekarzy ale po wizycie naprałem pewności. Wystarczyły mi trzy wizyty, aby zrozumieć i rozwiązać swoje problemy, które były ze mną od kilku lat. Dostałem od Pani psycholog kilka cennych, ważnych wskazówek i prac domowy. A wszystko na najwyższym poziomie. Polecam ten gabinet!

1

6

6
Antonina

wspaniałe miejsce i wspaniali terapeuci zmagałam się dość długo z problemem i dopiero kiedy trafiłam do pani Małgosi udało mi się pokonać nałóg. pani Małgosia jest bardzo ciepłą , cierpliwą ale konkretną osobą. Dzięki niej zaczęłam wierzyć w siebie, i patrzeć pozytywnie na różne sytuacje i świat. na prawdę polecam wszystkim:)

1

6

6Pokaż oceny
  • Obsługa:
  • Lokalizacja:
  • Serwis i usługi:
  • Promocje i rabaty:
  • 6
  • 6
  • 6
  • 6

Zgłoś nadużycie

Zmień branżę

Lekarze specjaliści i gabinety - Warszawa


Warszawa

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty