ADAMPOLNET Damian Bogucki

Komputery i Internet / Internet

21-040 Świdnik, Cicha 13

21-040ŚwidnikCicha 13Lubelskie509716246

509 716... 246więcej

Zgłoś błąd/Edytuj dane


 

ADAMPOLNET Damian Bogucki

21-040 Świdnik, Cicha 13

509 716... 246więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Ocena: 3.6

Stanisław

Właśnie się przeprowadziłem z innego miasta i miałem internet przez światło. Nie za bardzo chciałem mieć wifi, ale nie było wyjścia. Zwracam honor jest powiedziałbym bardzo dobrze. Żadnych przerw ani zaników. Poprawiałem dach i coś zruszyłem przy antenie. Panowie na drugi dzień przyjechali i poprawili. Jestem zadowolony. Duży + dla nich.

6

Andrzej

Przeniosłem się od konkurencji bo już nie mogłem wytrzymać ciągłych skoków. Nie dało się grać ani oglądać telewizji. Teraz jestem w Adampolnecie i nareszcie jestem zadowolony. Pomimo tego że internet jest radiowy to jeszcze nie miałam żadnego problemu a mam już internet prawie rok. Założyłem tez u rodziców i też są zadowoleni. Polecam tą firmę.

6

Jolka

Firma naprawdę godna polecenia. ADAMPOLNET powiem szczerze, że zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Polecił mi go znajomy i internet jest cały czas taki jak w umowie. Zepsuł mi się zasilacz z mojej winy i tego samego dnia po zgłoszeniu miałam nowy zasilacz. Instalacja została wykonana następnego dnia po zgłoszeniu. Polecam !!!

6

Pokaż wszystkie opinie

 • Liderzy branży

  Internet w miejscowości Świdnik

 • KOMP-ANIA Piotr Dalach

  Mobilny Serwis Komputerowy w Lublinie. Za dojazd na terenie miasta nie jest pobierana opłata. Oferujemy pełen zakres usług informatycznych.

  20-633 Lublin, Skrzatów 2 lok. 74

  692 814... 368więcej

Zobacz jak zostać liderem branży

Zmień branżę

Komputery i Internet - Świdnik


Świdnik

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty