Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług oraz statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na zapisanie i dostęp do tych plików. Więcej szczegółów, w Polityce prywatności.

x  zamknij
pakiet Business to:

Czytelna strona www w 25 minut

 • Zyskujesz przejrzystą stronę www, która będzie widoczna w Internecie w chwilę po utworzeniu oferty
 • Samodzielnie dodajesz i edytujesz treści, zamieszczasz ofertę, galerię, zdjęcia i opisy Twoich produktów lub usług
 • Dzięki szablonom graficznym wyróżnisz Twoją stronę www i dopasujesz jej wygląd do charakteru Twojej firmy.

Pozycjonowanie Twojej branży w wyszukiwarkach

 • Klienci już teraz łatwo znajdą Twoją branżę w Google
 • Dzięki wysokim pozycjom na liście firm skutecznie dotrzesz do klientów, którzy szukają produktów/usług w Google

Dotarcie do setek klientów, dzięki dużemu zasięgowi oferty

 • Ogromna popularność Firmy.net i portali partnerskich sprawia, że Twoja oferta ma sporą oglądalność
 • Otrzymujesz natychmiastowy zwrot z inwestycji, ponieważ od pierwszego dnia Twoja oferta jest znajdywana przez użytkowników Internetu

Dostępność Twojej oferty w innych, dużych portalach

 • Raz umieszczona oferta jest dodatkowo promowana w kilkudziecięciu portalach Partnerskich
 • Zasięg Twojej oferty stale poszerza się o nowe miejsca w Internecie, bez dodatkowych opłat
To wszystko sprawi, że Twoja oferta będzie dostępna dla tysięcy potencjalnych klientów.
Dokładnie wiesz jakie efekty przynosi Twoja reklama.

Prezentacja Twojej firmy w liczbach

Statystyki Firmy.net to w pełni profesjonalne narzędzie, które dostarcza rzetelnych danych o popularności Twojej prezentacji
 • Posiadasz dokładne informacje o tym, ile razy Twoja firma wyświetliła się na listach firm oraz ilu potencjalnych klientów odwiedziło Twoją prezentację.
 • Dowiesz się, skąd pochodzą użytkownicy, którzy trafili na Twoją prezentację. Czy był to ruch z wyszukiwarek, innych stron internetowych np. katalogów partnerskich Firmy.net, czy może były to wizyty bezpośrednie.
 • Wszystkie statystyki przedstawiane są w formie czytelnych wykresów, dzięki czemu analizowanie wyników jest bardzo łatwe i dokładne.
 • Dodatkowo otrzymujesz comiesięczne raporty na na adres e-mail.
Prezentacja Twojej firmy w liczbach
Zobacz opinie naszych klientów

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona szybkością odzewu na moją prezentację. Błyskawiczna reakcja klientów i moje zadowolenie z wyboru Firmy.net może być zachętą dla zastanawiających się CZY WARTO? Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona szybkością odzewu na moją prezentację. Błyskawiczna reakcja klientów i moje zadowolenie z wyboru Firmy.net może  być zachętą dla zastanawiających się CZY WARTO? Tak warto!ponieważ ta reklama jest aktywna i skuteczna. Nie jest martwym wpisem "krążącym w przestworzach". Serdecznie pozdrawiam :) Zobacz więcej »

 

 

FUSION Transport, Spedycja Lidia Bulczyńska-Tomczyk
fusionts.firmy.net

Firmy.net to nieocenione narzędzie do promowania firmy - korzystamy z portalu od 2009 roku, a efekty w postaci zwiększonego zainteresowania są zauważalne. Niewątpliwymi atutami portalu są łatwość obsługi panelu internetowego (...) Firmy.net to nieocenione narzędzie do promowania firmy - korzystamy z portalu od 2009 roku, a efekty w postaci zwiększonego zainteresowania są zauważalne. Niewątpliwymi atutami portalu są łatwość obsługi panelu internetowego, przejrzyste i jasne zasady zamawiania usług dodatkowych i profesjonalizm obsługi. Najważniejszym elementem wpływającym na jakość promocji w portalu Firmy.net jest doskonałe pozycjonowanie oferty firmy w wyszukiwarce Google, co przekłada się na zwielokrotnienie obecności firmy w Internecie. Potwierdzamy profesjonalizm portalu Firmy.net i polecamy jego usługi innym firmom. Zobacz więcej »

 

 

Jacek Sosnowski - Długi Język Centrum Języków Obcych
dlugijezyk.firmy.net

Od pięciu miesięcy jestem użytkownikiem czterech portali w tym Firmy.net. gdzie oferuję klientom leasing oraz kredyty. Zdecydowana większość odwiedzin mojej strony, zapytań klientów oraz udanych transakcji pochodzi właśnie z Firmy.net. (ok.70%). Od pięciu miesięcy jestem użytkownikiem czterech portali w tym Firmy.net. gdzie oferuję klientom leasing oraz kredyty. Zdecydowana większość odwiedzin mojej strony, zapytań klientów oraz udanych transakcji pochodzi właśnie z Firmy.net. (ok.70%). Mam zaufanie oraz wiąże duże nadzieje na dalszą współpracę z Tą firmą. Zobacz więcej »

 

 

Zbigniew Śpiewakowski - Leasing-Experts Oddział Szczecin
leasingexperts.firmy.net

Od jakiegoś czasu współpracuję z Firmy.net, obecnie korzystam z pakietu Business. Prowadzę salon odnowy biologicznej, gdzie szczególnie widoczna jest sezonowość usług. Pakiet Business daje mi możliwość na bieżąco informować Od jakiegoś czasu współpracuję z Firmy.net, obecnie korzystam z pakietu Business. Prowadzę salon odnowy biologicznej, gdzie szczególnie widoczna jest sezonowość usług. Pakiet Business daje mi możliwość na bieżąco informować swoich klientów o nowych zabiegach, promocjach, cenach.

Łatwość wprowadzania zmian jest dużym plusem przy ograniczonym czasie. Klienci łatwo znajduję nasz salon i usługi w sieci. Zdecydowanie polecam tę formę promocji.
Zobacz więcej »

 

 

Aneta Zinkiewicz - Karina Sp. z o.o. Gabinet Odnowy Biologicznej
afrodyta.firmy.net

Od niedawna korzystam z pakietu Businnes w portalu Firmy.net. Odkąd moja strona pojawiła się w portalu wzrosła aktywność klientów mojej firmy. Liczba telefonów oraz wiadomości wysłanych na moją stronę poprzez Firmy.net znacznie się podniosła. Od niedawna korzystam z pakietu Businnes w portalu Firmy.net. Odkąd moja strona pojawiła się w portalu wzrosła aktywność klientów mojej firmy. Liczba telefonów oraz wiadomości wysłanych na moją stronę poprzez Firmy.net znacznie się podniosła. Wiem to również dlatego, ponieważ prowadzę statystykę kontaktów w celu badania skuteczności różnego rodzaju reklam. W ostatnim okresie zdecydowana większość pochodzi z portalu Firmy.net. Zobacz więcej »

 

 

Klimakris Krzysztof Bambrowicz
klimakris.firmy.net

Dlaczego reklama w Firmy.net?

Dynamiczny wzrost

Firmy.net zadziwia dynamiką rozwoju – w ciągu 3 lat portal zanotował najwyższy wzrost zainteresowania wśród katalogów firm. Według Alexa.com Firmy.net to 129 strona w Polsce pod względem popularności.129pol
Dynamiką rozwoju portalu Firmy.net
Źródło: alexa.com

Kompleksowa promocja Twojej firmy

Firmy.net daje Ci największy zasięg w sieci, współpracując z dużymi portalami. Partnerzy Firmy.net wyświetlą Twoją prezentację. Dzięki temu Twoja oferta dociera do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Program „Firma Przyjazna Internautom”

Program powstał, aby wyedukować i zachęcić firmy do podnoszenia standardów komunikacji z klientami w Internecie. Inicjatywa ta ma na celu promowanie oraz wyróżnianie firm, które dostosowują swoje prezentacje w portalu do wymagań internautów. Realizowanie postawionych przez specjalistów warunków premiowane jest specjalnymi wyróżnieniami i bonusami. Im większy stopień uczestnictwa w programie, tym wyższa pozycja firmy w katalogu firm.

8 pozycja według Megapanel PBI/Gemius

Według cenionego rankingu serwisów tematycznych Megapanel PBI/Gemius Firmy.net zajmuje 6 pozycję w Polsce w kategorii Wyszukiwarki i katalogi.
Rankingu serwisów tematycznych Megapanel PBI/Gemius
Źródło: media2.pl

Natychmiastowy zwrot z inwestycji

Zwykle na odwiedziny klienta trzeba zaczekać do wypromowania strony www. Zasięg Firmy.net i serwisów partnerskich gwarantują wysoką oglądalność Twojej oferty.

Serwis Okazje.Firmy.net z kuponami rabatowymi

Serwis Okazje.Firmy.net umożliwia małym i dużym firmom, o zasięgu lokalnym lub ogólnopolskim, pozyskiwanie klientów dzięki tworzeniu specjalnych okazji zakupowych na produkty i usługi bez żadnych opłat i prowizji. Kupony rabatowe wyróżniają firmę wśród konkurencji oraz zwracają uwagę klienta i zachęcają go do skorzystania z danej oferty. Dodawanie okazji jest samodzielne, z poziomu konta, bez narzucania wielkości zniżek.
Zamów Business i zyskaj nowych klientów już dzisiaj:
849 PLN / rok przez cały okres umowy
Zamawiam
Strona www w pakiecie Business jest promowana od razu po utworzeniu. Zapomnij o wyczekiwaniu na odwiedziny pierwszego klienta i zamów pakiet Business.
Testuj pakiet bezpłatnie przez 14 dni bez zobowiązań

Bezwarunkowa Gwarancja Satysfakcji albo zwrot pieniędzy.

Jeśli z jakichkolwiek powodów zdecydujesz, że nie chcesz już korzystać z pakietu Business, masz 3 miesiące na rezygnację z usługi. Zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 14 dni od poinformowania nas o Twojej decyzji.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wszystkich korzyści, zapoznaj się ze szczegółowym porównaniem pakietów.