Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług oraz statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na zapisanie i dostęp do tych plików. Więcej szczegółów, w Polityce prywatności.

x  zamknij
Wyprzedź konkurencję

Najwyższe pozycje w Firmy.net i portalach partnerskich

 • Dzięki pakietowi GOLD Twoja firma jest prezentowana na szczytach rankingów branżowych Firmy.net
 • Najwyższe pozycje na listach firm to gwarancja dotarcia do setek klientów tygodniowo.

Dotarcie do tysięcy klientów

 • Zaistniejesz w portalu, który w ostatnim miesiącu zanotował 3,7 mln odwiedzin
 • Ogromna popularność Firmy.net i portali partnerskich sprawia, że Twoja oferta ma sporą oglądalność

Pozycjonowanie Twojej branży w wyszukiwarkach

 • Klienci już teraz łatwo znajdą Twoją branżę w Google
 • Dzięki wysokim pozycjom na liście firm skutecznie dotrzesz do klientów, którzy szukają produktów/usług w Google

Czytelna strona www w 25 minut

 • Zyskujesz przejrzystą stronę www, która będzie widoczna w Internecie w chwilę po utworzeniu oferty
 • Samodzielnie dodajesz i edytujesz treści, zamieszczasz ofertę, galerię, zdjęcia i opisy Twoich produktów lub usług
 • Dzięki szablonom graficznym wyróżnisz Twoją stronę www i dopasujesz jej wygląd do charakteru Twojej firmy.

Dostępność Twojej oferty w innych, dużych portalach

 • Raz umieszczona oferta jest dodatkowo promowana w kilkudziecięciu portalach Partnerski
 • Zasięg Twojej oferty stale poszerza się o nowe miejsca w Internecie, bez dodatkowych opłat
To wszystko sprawi, że Twoja oferta będzie dostępna dla tysięcy potencjalnych klientów.
Dokładnie wiesz jakie efekty przynosi Twoja reklama.

Prezentacja Twojej firmy w liczbach

Statystyki Firmy.net to w pełni profesjonalne narzędzie, które dostarcza rzetelnych danych o popularności Twojej prezentacji
 • Posiadasz dokładne informacje o tym, ile razy Twoja firma wyświetliła się na listach firm oraz ilu potencjalnych klientów odwiedziło Twoją prezentację.
 • Dowiesz się, skąd pochodzą użytkownicy, którzy trafili na Twoją prezentację. Czy był to ruch z wyszukiwarek, innych stron internetowych np. katalogów partnerskich Firmy.net, czy może były to wizyty bezpośrednie.
 • Wszystkie statystyki przedstawiane są w formie czytelnych wykresów, dzięki czemu analizowanie wyników jest bardzo łatwe i dokładne.
 • Dodatkowo otrzymujesz comiesięczne raporty na na adres e-mail.
Prezentacja Twojej firmy w liczbach
Zobacz opinie naszych klientów

Początkowo nieco wahaliśmy się nad wyborem opcji GOLD w portalu firmy.net, gdyż przedstawiono nam wiele konkurencyjnych ofert z innych portali. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że postawieniu właśnie na Firmy.net była słuszna. Początkowo nieco wahaliśmy się nad wyborem opcji GOLD w portalu firmy.net, gdyż przedstawiono nam wiele konkurencyjnych ofert z innych portali. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że postawieniu właśnie na Firmy.net była słuszna. Przede wszystkim - dane naszej firmy pojawiają się bezpośredni w wyszukiwarce google, na czym najbardziej nam zależało. Reklama działa zgodnie z naszymi oczekiwaniami, spowodowała wzrost zainteresowania naszymi usługami, a jej koszty zdążyły się już zwrócić. Dzięki wyborowi pakietu pakietu GOLD oraz starannym stworzeniu wizytówki oferta naszej firmy znalazła się na pierwszym miejscu w całej branży obróbki metali. Wszystko to sprawia, że opierając się na dotychczasowych doświadczeniach uważam pakiet Business Gold za godny polecenia - to profesjonalne, potężne narzędzie do promocji firmy. Zobacz więcej »

 

 

Zakład Obróbki Skrawaniem Poręba Krzysztof Hąc
szlifowanie.firmy.net

Jest to moja pierwsza strona i bardzo jestem zadowolony z firmy Firmy.net, że tak precyzyjnie i niesamowicie doskonale działa ich usługa w internecie. Ciesze się ze trafiłem akurat na tą firmę i polecam gorąco ten portal (...) Jest to moja pierwsza strona i bardzo jestem zadowolony z firmy Firmy.net, że tak precyzyjnie i niesamowicie doskonale działa ich usługa w internecie. Ciesze się ze trafiłem akurat na tą firmę i polecam gorąco ten portal dla wszystkich tych, którzy myślą o założeniu sobie strony. Zobacz więcej »

 

 

Właściciel firmy Peesbud
peesbud.firmy.net

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Firmy.net. Profesjonalne podejście do mojej oferty. Dbają o moja firmę bardzo rzetelnie i są uczciwi. Pomagają mi w poszukiwaniu nowych klientów, co im się udaje w 100% serdecznie polecam.

 

 

Właściciel firmy Em-Meble
em-meblekuchennepl.firmy.net

To dobrze korzystać z usługi Firmy.net. Pozwoliło to na uzyskanie lepszej oglądalności mojej Firmy, a tym samym zwiększyła się ilość klientów. Usługa jest czytelna, a usługa rzetelna. Polecam wszystkim.

 

 

Właściciel firmy Alster Sklep Zielarsko-Medyczny
alster.firmy.net

Nazywam się Dariusz Bieliński i reprezentuję salon kosmetyczny Meritum Urody Ewa w Legionowie. Jako firma jesteśmy jednymi z wielu klientów portalu Firmy.net, a w zasadzie to wspólnie pracujemy nad reklamowaniem marki naszego salonu w internecie.

Nazywam się Dariusz Bieliński i reprezentuję salon kosmetyczny Meritum Urody Ewa w Legionowie. Jako firma jesteśmy jednymi z wielu klientów portalu Firmy.net, a w zasadzie to wspólnie pracujemy nad reklamowaniem marki naszego salonu w internecie. Po 4 tygodniach darmowego testowania, zdecydowaliśmy się zakupić pakiet: Business Gold. Była to właściwa decyzja, chociaż na początku naszej współpracy, podchodziłem do oferowanych przez nich możliwości dosyć sceptycznie. Jednak już po miesiącu czasu wszelkie moje wątpliwości zostały przez nich rozwiane. Natomiast po prawie półrocznej współpracy mogę - jako reprezentant firmy Meritum Urody- bez skrępowania wyrazić naszą pozytywną opinię na ich temat. Mógłbym napisać to jednym słowem: POZYTYW. Jednak nie oddało by to w pełni tego, co jako ich klienci mamy do powiedzenia. Dlatego pozwolę sobie na wypunktowanie kilku rzeczy, na które zwróciliśmy uwagę i dostrzegliśmy z naszego punktu widzenia.

Praca z panelem administracyjnym:

 • Kontakt portalu z klientem - bardzo dobry.
 • Intuicyjny system wprowadzania treści strony.
 • Pomoc na każdym etapie pracy z panelem.
 • Zwracanie przez portal uwagi na popełnione przez nas-niechcący-błędy.

Pozycjonowanie:

 • zawsze znajdujemy się na pierwszej stronie pod wprowadzanymi frazami.
 • każdy nowy wpis podlinkowuje naszą firmową stronę: meritumurody.pl
 • W samym portalu Firmy.net figurujemy na 1 pozycji - jako liderzy w branży.
 • Nasze wpisy są umieszczane w różnych miejscach oraz powiązanych portalach.

Statystyka:

 • prowadzone na bieżąco-miesięczne raporty
 • nasze wyświetleia w branży: gabinety kosmetyczne: 64033, Odwiedzin: 1824

Podsumowując:
Nasza firma Meritum Urody Ewa poleca portal Firmy.net i wydaje mu pozytywną opinię oraz odznakę (zadowolonego klienta).

Zobacz więcej »

 

 

Dariusz Bieliński  - salon kosmetyczny Meritum Urody Ewa w Legionowie
meritum-urody.firmy.net

Dlaczego reklama w Firmy.net?

Dynamiczny wzrost

Firmy.net zadziwia dynamiką rozwoju – w ciągu 3 lat portal zanotował najwyższy wzrost zainteresowania wśród katalogów firm. Według Alexa.com Firmy.net to 129 strona w Polsce pod względem popularności.129pol
Dynamiką rozwoju portalu Firmy.net
Źródło: alexa.com

Kompleksowa promocja Twojej firmy

Firmy.net daje Ci największy zasięg w sieci, współpracując z dużymi portalami. Partnerzy Firmy.net wyświetlą Twoją prezentację. Dzięki temu Twoja oferta dociera do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Program „Firma Przyjazna Internautom”

Program powstał, aby wyedukować i zachęcić firmy do podnoszenia standardów komunikacji z klientami w Internecie. Inicjatywa ta ma na celu promowanie oraz wyróżnianie firm, które dostosowują swoje prezentacje w portalu do wymagań internautów. Realizowanie postawionych przez specjalistów warunków premiowane jest specjalnymi wyróżnieniami i bonusami. Im większy stopień uczestnictwa w programie, tym wyższa pozycja firmy w katalogu firm.

8 pozycja według Megapanel PBI/Gemius

Według cenionego rankingu serwisów tematycznych Megapanel PBI/Gemius Firmy.net zajmuje 6 pozycję w Polsce w kategorii Wyszukiwarki i katalogi.
Rankingu serwisów tematycznych Megapanel PBI/Gemius
Źródło: media2.pl

Natychmiastowy zwrot z inwestycji

Zwykle na odwiedziny klienta trzeba zaczekać do wypromowania strony www. Zasięg Firmy.net i serwisów partnerskich gwarantują wysoką oglądalność Twojej oferty.

Serwis Okazje.Firmy.net z kuponami rabatowymi

Serwis Okazje.Firmy.net umożliwia małym i dużym firmom, o zasięgu lokalnym lub ogólnopolskim, pozyskiwanie klientów dzięki tworzeniu specjalnych okazji zakupowych na produkty i usługi bez żadnych opłat i prowizji. Kupony rabatowe wyróżniają firmę wśród konkurencji oraz zwracają uwagę klienta i zachęcają go do skorzystania z danej oferty. Dodawanie okazji jest samodzielne, z poziomu konta, bez narzucania wielkości zniżek.
Zamów Business GOLD i zyskaj nowych klientów już dzisiaj:
1 459 PLN / rok przez cały okres umowy
Zamawiam
Strona www w pakiecie Business GOLD jest promowana od razu po utworzeniu.
Zapomnij o wyczekiwaniu na odwiedziny pierwszego klienta i zamów pakiet Business GOLD.

Bezwarunkowa Gwarancja Satysfakcji albo zwrot pieniędzy.

Jeśli z jakichkolwiek powodów zdecydujesz, że nie chcesz już korzystać z pakietu Business GOLD, masz 3 miesiące na rezygnację z usługi. Zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 14 dni od poinformowania nas o Twojej decyzji.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wszystkich korzyści, zapoznaj się ze szczegółowym porównaniem pakietów.