Postaw na rozwój i przyjdź na Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości w Olsztynie

Tego na Warmii i Mazurach jeszcze nie było! Kongres Przyszłości to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadzi jednych z najlepszych polskich mówców i inspiratorów, trenerów i mentorów, znanych przedsiębiorców z regionu oraz dynamicznie rozwijające się start-upy.

Stworzymy przestrzeń wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy nauką, biznesem i technologią. Zaprezentowane zostaną innowacyjne pomysły, a także zainspirujemy do osiągania sukcesu w życiu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak budować markę swojej firmy, poznać dobre praktyki z interesujących obszarów biznesowych oraz zainwestować w siebie, by osiągać wymarzone cele – koniecznie musisz zarezerwować sobie termin: 16 listopada 2017 i pojawić się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM w Olsztynie.

Podczas Kongresu wystąpią m.in. prezenter i dziennikarz – Krzysztof Ibisz, mówca motywacyjny – Łukasz Jakóbiak, projektantka – Ewa Minge, Prezydent Konfederacji Lewiatan – Henryka Bochniarz, trener, dietetyk i Mistrzyni Świata w Fitness Sylwetkowym – Natalia Gacka-Dressler, dietetyk i trener personalny – Jacek Bilczyński, CEO Slavic Monsters – Marek Maruszczak, Tomasz Andrukiewicz – Prezydent Miasta Ełku, Zbigniew Ciechomski – Prezes WMARR SA.

PROGRAM:

I DZIEŃ KONGRESU, 16 LISTOPADA 2017

Panele tematyczne:

Nowe technologie i innowacje w biznesie.

Wykorzystanie innowacyjności w rozwoju biznesu. Zaprezentowane zostaną odnoszące sukces lokalne startupy. Przedstawione zostanie to, w jaki sposób dzięki social media success story pozyskać nowych klientów. Odbędą się też prezentacje najnowszych rozwiązań z wykorzystaniem technologi.

Jak żyć w małych miastach?

Cittaslow, czyli sposób małych miast na przyszłość. A więc: rewitalizacja, partycypacja społeczna, rozwój przemysłu turystyka, dziedzictwo kulturalne i wiele innych.

Jak nie zwariować w otaczającym nas świecie i odnieść sukces?

Najbardziej znani w Polsce i na świecie trenerzy mentalni, m.in.: Jakub Bączek, Łukasz Jakóbiak i Andrzej Cichocki pokażą, jak ważne jest stawianie na własny rozwój, jak odnieść sukces, otworzyć umysł i znaleźć sposób na spełnianie marzeń. Coaching jest coraz bardziej popularną na całym świecie metodą rozwoju. Jednak nie tylko własnego „ja”, ale także każdego biznesu.

Zdrowie nade wszystko.

Zadbamy o umysł, emocje, ale także o twoje zdrowie. Jak? Spowodujemy, a raczej nasi eksperci, że zaczniesz zdrowo się odżywiać i być aktywnym. W skrócie być fit. To już nie moda, to styl życia. Jacek Bilczyński, trener personalny i dietetyk oraz Natalia Gacka, dietetyk kliniczny i Mistrzyni Świata w Fitnessie Sylwetkowym zarażą swoją pasją. Nie zapominamy też o właścicielach i pracownikach klubów fitness, siłowni, szkół tańca, ośrodków sportu i rekreacji, trenerach personalnych i dietetykach. Dla nich odbędzie się specjalne szkolenie, które poprowadzi m.in. guru tej branży – Sebastian Goszcz i wprowadzi w temat zarządzania, skutecznej sprzedaży, budowaniu lojalności klientów i marketingu.

Gospodarcza siła regionu.

Unikalna przyroda to siła Warmii i Mazur, wykorzystywana nie tylko w dynamicznie rozwijającej się turystyce, ale przede wszystkim w obszarach inteligentnych specjalizacji: ,,ekonomia wody” i ,,drewno i meblarstwo”. Regionalne stocznie jachtowe znajdują się w czołówce polskich producentów. Dynamicznie rozwija się branża związana z meblarstwem i przemysłem drzewnym. Swoją przestrzeń ma też rolnictwo, szczególnie w powiązaniu z ekologią. Jesteśmy przekonani, że Warmia i Mazury to szansa na rozwój, a my podpowiemy, jak ją wykorzystać.

II DZIEŃ KONGRESU, 17 LISTOPADA 2017

8:45 Zbiórka pod Hotelem HP Park w Olsztynie

09:00 – 09:45 Prezentacja działalności edukacyjnej UWM oraz zwiedzanie centrum wystawienniczego „Stara Kotłownia”

10:15 – 12:00 Zwiedzanie Michelin Polska S.A. (produkcja opon)

12:15 – 12:30 Prezentacja zagospodarowania Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel”

12:30 – 13:00 Obiad

 

Więcej informacji na stronie Kongresu: http://kongresprzyszlosci.pl/

 

Wydarzenie patronatem objęły Firmy.net i magazyn FIRMER!

O autorze:

Firmy.net

Firmy.net -Wyszukiwarka firm, portal biznesowy umożliwiający kompleksową promocję firm w Internecie.

Komentuj za pomocą Facebook'a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Administratorem danych osobowych jest NNV AG. Twoje uprawnienia.