Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 13-19 listopada 2017

To już 10 edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, międzynarodowego projektu, którego celem jest promocja świadomego rozwoju , aktywnej postawy wobec życia oraz podejmowania biznesowych inicjatyw.

Wydarzenie jest organizowane od 2008 roku w aż 160 państwach. Różne organizacje, instytucje oraz firmy organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, a także debaty i konkursy rozwijające przedsiębiorczość skierowane dla osób młodych jak i bardziej doświadczonych. Uczestnicy mają okazję poznać bliżej tematy związane z zakładaniem własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, a także powrotu na rynek pracy, negocjacji z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu, wielu innych.

W tym roku do Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zgłosiło się aż 600 partnerów, którzy zorganizują w sumie niemal 900 wydarzeń.

Tematem przewodnim tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest 10 lat rozwoju przedsiębiorczości w Polsce z perspektywy różnorodności oraz innowacyjności. W ramach 10 edycji poznamy nietuzinkowe pomysły na biznes, kreatywnych przedsiębiorców i innowacyjne rozwiązania.

Na stronie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości możesz zarejestrować się na interesujące Cię wydarzenie, wybierając m.in. jego miejsce i kategorię.

Źródło: materiały prasowe Organizatora

 

O autorze:

Informacja Prasowa

Informacja Prasowa

Komentuj za pomocą Facebook'a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Administratorem danych osobowych jest NNV AG. Twoje uprawnienia.