Komputer i Pomoc – projekt non profit

Dziś wszystko jest za pieniądze. My zaś na przekór wychodzimy z ofertą bezpłatnej pomocy komputerowej dla środowiska oświatowego.

Nasze Stowarzyszenie powstało w Łodzi, integrując ze sobą osoby zainteresowane promowaniem nowych technologii w edukacji. Mamy na uwadze właściwy rozwój komputeryzacji szkolnictwa, której popularyzowanie stało się naszą pasją i powinnością. Działamy non profit.

Rozwijamy się  i zapraszamy w swoje szeregi wszystkich zainteresowanych współpracą. Pochodzimy z różnych środowisk: Kuratorium Oświaty, Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, firmy komputerowej. Łączy nas jedna wspólna idea, którą jest pomoc zainteresowanym placówkom oświatowym w komputeryzacji oraz pomoc nauczycielom, którzy mają kontakt z technologią informacyjną i komputerami w swojej pracy.

Nasze motto – komputer to atrakcyjne narzędzie w realizacji celów edukacyjnych- wykorzystaj go w 100%-ach!

Opracowaliśmy ofertę rozwoju umiejętności, doskonalenia kompetencji, wspierania działań innowacyjnych oraz przygotowujemy „platformę pomocy”. Ta platforma kontaktu nauczyciela z konsultantem merytorycznym i metodycznym ma zapewnić stałą pomoc w tym zakresie.

Nasze działania opierają się na przeprowadzanej w placówce diagnozie, przygotowaniu planu naprawczo-rozwojowego i oferowaniu pomocy w jego realizacji.

O autorze:

Katarzyna Paliwoda -Jeden z pierwszych w Polsce konsultantów UX i projektantów Architektury Informacji. Od 7 lat prowadzi firmę projektowo doradczą UseLab Sp. z o.o. skupiającą się na UX I CX oraz spółki produktowe. Od ponad 10 lat aktywnie prowadzi projekty z zakresu UX I CX dla największych firm w Polsce i na świecie. Jest pomysłodawcą i organizatorem międzynarodowej konferencji UX Poland.

Komentuj za pomocą Facebook'a

Komentarze (1)

  • katarzyna

   5 czerwca 2011r. 15:44

   prosze o kontakt paliwoda.k@gmail.com
   przepraszam, ze długo nie odpowiadałam- nie monitorowałam czasu w jakim pojawi sie nasz artykul
   pozdrawiam
   paliwoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Administratorem danych osobowych jest NNV AG. Twoje uprawnienia.