Sas Design

Internet / Tworzenie stron www

85-078 Bydgoszcz, Chocimska 15/3

85-078BydgoszczChocimska 15/3Kujawsko-pomorskie525243967

52 524... 39 67więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Projektowanie i wdrażanie skutecznych stron internetowych

Usługa w kategorii: Tworzenie stron internetowych

Cena: do uzgodnienia

W dobie Internetu własna strona internetowa jest niezbędnym narzędziem dla każdej firmy. Badania wskazują, iż około 81% respondentów sprawdza wiarygodność firmy korzystając z zasobów internetowych. Nie bez przyczyny mówi się: „jeśli nie ma Cię w internecie to nie istniejesz”. Dotyczy to każdej firmy, bez względu na branżę. Dzięki nam zyskasz łatwe w użyciu i efektywne narzędzie do pracy w Internecie. Z łatwością zaprezentujesz swoją firmę na wysokim poziomie.
W naszej ofercie znajdziesz:
- strony wizytówki - czyli najprostszą formę strony internetowej, jest to opcja skierowana do małych i średnich firm, które nie potrzebują częstych zmian na stronie lub/i mają mały budżet na to przedsięwzięcie
- strony z systemem zarządzania treścią. Strona idealna dla dynamicznej firmy.Dzięki takiej stronie Ty lub Twój personel samodzielnie będziecie zarządzać stroną - dodawać nowe podstrony, teksty, zdjęcia itd. Jest to bardzo dobre narzędzie narzędzie marketingowe.
- i inne.Zapraszamy do współpracy

Korzyści: Możliwość dotarcia do nowych klientów, atrakcyjne przedstawienie Twojej firmy w Internecie, a co za tym idzie, polepszenie jej wizerunku, zwiększenie zysków i powiększenie obszaru działań firmy.


Sposób wykonania: Sposób wykonania strony internetowej jest zawsze dobierany indywidualnie do każdego zlecenia. Mamy doświadczenie w pracy "na miejscu" (Bydgoszcz i okolice) oraz pracy zdalnej,gdzie kontakt z klientem opiera się na wymianie maili i rozmowach telefonicznych


Gwarancja: Gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi.


Zasięg: Bez ograniczeń


Termin wykonania: Termin wykonania strony internetowej zależy od specyfiki zlecenia. W przypadku nieskomplikowanych projektów może to być 5 dni roboczych, a w przypadku większych nawet kilka miesięcy.


Jak zamówić: By zlecić nam wykonanie strony internetowej zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@sasdesign.pl, telefonicznego 52 524 39 67 lub bezpośrednio na spotkanie do naszego biura na ul. Chocimskiej 15/3 w Bydgoszczy.

Usługi


Zmień branżę

Internet - Bydgoszcz


Bydgoszcz

 

Baza wiedzy

Darmowy dostęp do informacji na temat skutecznych metod promocji oraz prowadzenia biznesu.

Nasze produkty