Hipnoza Uzależnień/ Oddziały Poznań, Olsztyn, Bielsko-Biała, Przemyśl,...

00-594 Warszawa, Belwederska 26/30 Hotel HERA

601 645... 813więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Hipnoza uzależnień: alkohol, hazard, nadwaga, palenie, narkotyki

Usługa w kategorii: Leczenie uzależnień

Cena: do uzgodnienia

Dr Piotr Gutowski stosuje hipnozę leczniczą nie estradową. Klient możne być w hipnozie nawet przy otwartych ochach bez uświadomienia tego faktu, również może być głęboki sen od parę sekund do 30 minut. To dotyczy wszystkich nałogów: alkohol, hazard, nadwaga, palenie, narkotyki, inne: shopoholizm, sexoholizm, pracoholizm i temu podobne. Ale najpierw odbywa się rozmowa z pacjentem i jego osobami towarzyszącymi. W czasie rozmowy osoba chętna do zmian otrzymuje niezbędną informacje o przebiegu terapie, ważne podkreślić, że dr Gutowski odmawia niektórym z powodu niegotowości do terapii i prosi spełnić określone warunki na następne spotkanie. Dr Gutowski uważa że gotów pracować z pacjentem do skutku i w takim przypadku zawsze osiągniemy zamierzony cel-wolność od każdego rodzaju nałogów i komfort psychiczny.

Korzyści: 1. Poprawa pamięci, koncentracji uwagi i zdolności podjęcia prawidłowych decyzji, podnosi jakość życia i stan biznesu na nowy poziom. 2. Nie mówimy o tym, że nastąpi poprawa stanu zdrowia i relacji rodzinnych.


Sposób wykonania: dr Gutowski ma gabinety w: Białystok, Księdza Aleksandra Syczewskiego 8, 15-139 Warszawa, Św. Franciszka Salezego 6, Śródmieście, 00-392 Poznań, Pensjonat POLSKA, ul. Polska 56 lub Suchy Las, ul. Promienista 10. Katowice Również pesz Internet Skype,


Gwarancja: Dr Gutowski uważa że gotów pracować z pacjentem do skutku i w takim przypadku zawsze osiągniemy zamierzony cel-wolność od każdego rodzaju nałogów i komfort psychiczny.


Zasięg: Warszawa, Poznań, Katowice, Białystok, Internet


Termin wykonania: Ilość sesji może być ustalona w trakcie terapii


Jak zamówić: Zadzwoń na numer +48601645813 lub +48510203251. Jeśli z zagranicy to na pierwszy numer można dzwonić przez WhatsApp

Usługi

Kontakt

00-594 Warszawa,
Belwederska 26/30 Hotel HERA

601 645... 813więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.hipnoza.com.pl


Godziny otwarcia: 24h

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd